Yatırım yapmaya başla!

Huawei’nin Yeni Amiral Gemilerinden Mate 20 X 5G’nin Dosya İndirme Hızı BüyülüyorÇinli teknoloji devi Huawei, akıllı telefon piyasasında Samsung’dan sonra en fazla satış yapan firma konumunda bulunuyor. Son dönemde ABD yaptırımları ile karşı karşıya kalan şirket, yeni nesil akıllı telefonlar geliştirmeye devam ediyor. Bu yıl itibariyle 5G altyapısına yönelik teknoloji devleri büyük yatırım yapıyor. Huawei ise bu yatırımları yapan firmaların başında geliyor diyebiliriz.

Şirket hem 5G altyapısına yönelik ekipmanlar geliştiriyor hem de bu altyapıyı destekleyen akıllı telefon ürünleri üretiyor. Şirketin bu özelliğe sahip ürettiği telefonlardan birisi ise Mate 20 X 5G modeli olmakta. Cihaz yeni bir performans videosu ile karşımıza çıkıyor.

Yeni nesil internet teknolojisi 5G altyapısı ile Mate 20 X 5G’nin dosya indirme performansına tanık oluyoruz. Huawei’nin önemli isimlerinden bir yetkili, Mate X 5G’nin maksimum indirme hazına dair etkileyici bir test yayınladı.

Test videosunda Mate 20 X 5G’nin performansının daha net görülmesi adına bir de 4G destekli bir akıllı telefon kullanıldı. Görüntülerde 5G destekli Huawei, muhteşem bir performans ortaya koyuyor. Yapılan testte Mate 20 X’in 94.4 Mbps download hızına çıktığı görülürken, Mate 20 X 5G’nin 1.735 Mbps hızına çıktığı görülüyor.

Upload işleminde ise 5G’nin 212 Mbps hız desteği sağlıyor. Bu hızlar ile görülüyor ki çok büyük olarak görünen devasa dosyalar 5G ile artık o kadar büyük görünmeyecek. Bugün itibariyle saatlerimizi alan indirme işlemleri 5G ile saniyeler içerisinde gerçekleşmiş olacak. Mate 20 X 5G’nin etkileyici indirme hızına videodan tanık olabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum