Yatırım yapmaya başla!

HTC 5G’li Akıllı Telefon için Yılın İkinci Yarısını Bekleyecek

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, 5G donanımına sahip akıllı telefonlar için yılın ikinci yarısını bekleyecek.
HTC 5G’li Akıllı Telefon için Yılın İkinci Yarısını Bekleyecek

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden birisi olan HTC, son günlerde olumsuz haberler ile gündemde yer edinmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde HTC’nin 2018 yılını beklenenden kötü geçirdiğini sizlere aktarmıştık. Son olarak gelen haber HTC’nin 5G özellikli telefonlarını bekleyen kullanıcıları ilgilendiriyor.

Bilindiği üzere 2019 yılında katlanabilir telefonlar ve 5G donanımına sahip cihazların konuşulduğuna sıkça tanık olacağız. Samsung, LG, Huawei ve Huawei gibi pek çok akıllı telefon üreticisi yılın ilk yarısı itibariyle 5G telefonlarını tanıtmayı planlıyor. HTC ise hedeflerini tutturmak adına 5G konusunda müşterilerini biraz daha bekletme kararı aldı.

HTC 5G için Biraz Daha Bekleyecek

HTC 5G için Biraz Daha Bekleyecek

HTC son yıllarda ekonomik anlamda kötüye doğru gidişat seyrederken, yeni amiral gemisinde yer alacak özellikler hakkında ser veriyor sır vermiyor. Ancak 5G konusunda Tayvanlı telefon üreticisinden yeni haberler var. Konuyla ilgili yer alan haberlere göre HTC, 5G özelliğine sahip ilk amiral gemisi için yılın ikinci yarısını bekleyecek.

Şirketin böyle bir kararı almasındaki sebep ise 5G için henüz gerekli şartların oluşmamış olması olarak gösteriliyor. Diğer telefon üreticileri ise ilk 5G özelliğine sahip modellerini tanıtmak için adeta birbirleri ile yarış halindeler.

HTC’nin aslında 5G teknolojisinden beklentisi oldukça yüksek. Şirket sadece akıllı telefon modellerinde değil, sanal gerçeklik, yapay zeka ve blockchain gibi pek çok yeni nesil teknolojide 5G’ye yer vermeyi planlıyor. Önümüzdeki yıllarda HTC’nin daha çok alanda duyacağız gibi duruyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum