Yatırım yapmaya başla!

Hillary Clinton ile Steven Spielberg TV Projesinde Birleşti!

Başkanlık seçimlerinde Donald Trump’ın en büyük rakibi olan Hillary Clinton ve ünlü yönetmen Steven Spielberg, dikkat çekici bir televizyon projesi için bir araya geliyor. İşte detaylar;
Hillary Clinton ile Steven Spielberg TV Projesinde Birleşti!

Bill Clinton’ın eşi, ABD’nin 67. Dışişleri Bakanı ve başkanlık seçimlerinde Trump’ın en büyük rakibi olan Hillary Clinton, Steven Spielberg’le birlikte çalışacağı televizyon projesiyle gündeme geldi. The Hollywood Reporter’ın haberine göre; Hillary Clinton’ın projede baş yapımcı olarak yer alacağı ve bu nitelikle bir ilke imza atacağı belirtildi.

Proje; efsanevi yönetmen Steven Spielberg ile Hillary Clinton’u bir araya getirmesiyle değil uyarlanacağı eserle de dikkat çekti. Keza ikilinin Elaine Weiss’in The Woman’s Hour: The Great Fight to Win the Vote isimli kitabını uyarlayacakları aktarıldı.

2018’in Mart ayında yayınlan kitap, kadınlara oy verme hakkını ve 1920’de yürürlüğe giren anayasa değişikliğini konu alıyordu.

Hillary Clinton ile Steven Spielberg TV Projesinde Birlikte ÇalışacakPek çok insan hakları savunucusunun alkışladığı eserinde Elaine Weiss, tarihi değiştirenleri ve onlarca yıl sonra gelen sivil haklar hareketinin temellerini atanları kutluyordu. İşte bu eserin hakları Amblin TV tarafından satın alındı ve Hillary Clinton ile Steven Spielberg projenin kilit isimleri oldu.

Öte yandan; Amblin’in hikayeyi televizyon filmi ya da sınırlı bir dizi olarak uyarlamayı planladığı belirtildi.

Steven Spielberg ile Hillary Clinton Birlikte Çalışacak Hikayeyi uyarlamak için henüz bir yazar ismi verilmese de Spielberg’in şirketi Amblin Pictures’ın bir bölümü olan Amblin TV’nin yapımı HBO, Showtime gibi kablolu sunuculara ya da Netflix, Amazon gibi online medya platformlarına sunacağı bilgileri verildi.

Ayrıca Clinton’ın ilk yapımcı görevini Darryl Frank, Justin Falvey ve yazar Elaine Weiss ile beraber yerine getireceği kaydedildi.

Steven Spielberg ile Hillary Clinton Kadınların Oy Kullanma Haklarını Konu Alacak Bunun yanında Clinton’ın projenin yazar arayışında, senaryosunda, yönetmenliğinde ve oyuncu kadrosunda aktif olarak yer alacağı bildirildi. Projeyle ilgili konuşan Hillary Clinton, 1920 yazının 6 haftasını gözler önüne seren kitabın bu tehlikeli zamanlarda genç yaşlı, kadın erkek herkes için bir ilham kaynağı olduğunu dile getirdi.

Ve düşüncesini; “bu önemli projeyi izleyicilere ulaştırmak için Elaine, Steven ve Amblin TV’deki herkese çalışacak olmaktan dolayı heyecan duyuyorum” sözleriyle açıkladı. Diğer taraftan; Clinton’ın TV çalışmalarının Obama çiftinin Netflix’e katıldığı, Bill Clinton’ın Showtime için senaryo yazarı olarak James Patterson’la birlikte Showtime için çalıştığı bir dönemde gelmesi dikkat çekti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum