Yatırım yapmaya başla!

HBO Yanlışlıkla Game of Thrones’un Yeni Bölümünü Yayınladı!

Hackerlarla başı bir türlü dertten kurtulmayan HBO, bu kez darbeyi içeriden yedi! HBO İspanya, yanlışlıkla Game of Thrones’un yeni bölümünü yayınladı!
HBO Yanlışlıkla Game of Thrones’un Yeni Bölümünü Yayınladı!

HBO’nun başı bir türlü dertten kurtulmuyor! “Düşmana gerek yok, biz bize yeteriz,” sözünün canlı örneği olan HBO’ya bir süre önce hackerlar dadanmış, dizilerin yeni bölümleri ve Game of Thrones oyuncularının kişisel bilgileri sızdırılmıştı. Hackerlar ayrıca HBO’yu, Game of Thrones’un yeni bölümünü yayınlamakla tehdit etmiş, fakat HBO tarafından gülünç bir “ödül” teklif edilmişti.

Elbette ki bu teklif hackerları tatmin etmedi ve Game of Thrones’un yeni bölümü sızdırıldı. Ancak HBO kanalı, hackerlara gerek kalmadan da kendi başını belaya sokabileceğini kanıtladı. Çünkü dün itibariyle HBO İspanya yanlışlıkla Game of Thrones dizisinin 7. sezon 6. bölümünün tamamını yayınladı.

Game of Thrones’un 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Heyecan Uyandırdı!

Game of Thrones dizisinin yeni sezonu da önceki sezonlar gibi sızıntı haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Halihazırda rekortmen bir dizi olan Game of Thrones’un 7. sezonu, dizinin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde nihayet başlayan bu efsanevi dizinin her bir bölümü bizleri fazlasıyla heyecanlandırmayı başardı. İlk üç bölüm için Pazartesi gününü beklemeye koyulmuştuk ki 4. bölüm hackerlar tarafından yayın gününden önce sızdırıldı. Sızan bölümün ardından gelen 5. bölüm finali ve 6. bölümün heyecan dolu fragmanı bizleri daha da fazla sabırsızlandırmıştı ki bu kez HBO “kendi ayağına sıkarak” Game of Thrones dizisinin 7. sezon 6. bölümünü sızdırdı.

Yeni Bölüm Erken “Yayınlandı”

Yeni Bölüm Erken “Yayınlandı”Halihazırda üç ay geç başlayan Game of Thrones’un yeni sezonu, merak ve heyecanla bekleniyordu. Geç de olsa ilk bölümünden itibaren bizleri kendisine hayran bırakan yeni sezon, sızdırılan bölümlerle yoluna devam ediyor.

Önce hackerların fidye alabilmek adına sızdırdıkları dördüncü bölüm, şimdi ise HBO tarafından “yanlışlıkla” yayınlanan altıncı bölüm, dizinin sezon finalini erken yapabileceğinin sinyallerini veriyor. Dün itibariyle Reddit’te yer alan açıklamalara göre Game of Thrones dizisinin yeni bölümü HBO İspanya tarafından yayınlandı.

HBO Durumu “Yanlışlık” Olarak Nitelendirdi

HBO Durumu “Yanlışlık” Olarak NitelendirdiFragmanıyla aklımızı başımızdan alan Game of Thrones’un 7. sezon 6. bölümünün yayınlandığı haberi kısa sürede geniş kitlelere yayıldı. HBO İspanya’nın televizyondan yayınladığı bu yeni bölümü bazı kullanıcılar kaydederek internet ortamına sızdırdılar. Böylelikle de dizinin yeni bölümü erken “yayınlanmış” oldu.

“Acaba HBO yine mi hacklendi,” sorularına ise kanaldan şaşırtıcı bir açıklama geldi. HBO İspanya bölümün “yanlışlıkla” yayınladığını açıkladı. Fakat yeni bölümün tamamının yanlışlıkla yayınlanmış olması bizlere pek de mantıklı gelmiyor. Peki, bu konuda sizlerin düşünceleri nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum