Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Harley Quinn Bu Sefer Birds of Prey ile Geliyor: İlk Fragman YayınlandıHarley Quinn Bu Sefer Birds of Prey ile Geliyor: İlk Fragman Yayınlandı

Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn karakteri bilindiği üzere yakın geçmişte Suicide Squad filmi ile karşımıza çıkmıştı. Büyük beğeni toplayan film sonrası sevilen karakter bu sefer Birds of Prey ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmden ilk fragman Warner Bros tarafından paylaşıldı. Bir önceki filmde büyük beğeni toplayan Harley Quinn karakterinin yeni bir filminin geleceği konuşuluyordu.

DC evreninin kadın kahramanının yeniden hayat bulacağı filmde Harley Quinn karakterine yine Margot Robbie hayat verecek. Filmde Robbie’ye Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Ella Jay Basco, Chris Messina ve Ewan McGregor gibi isimler eşlik ediyor.

Ewan McGregor’un anti kahraman olan Black Mask ile geleceğini belirtelim. Yayınlanan fragmandan anlaşılacağı üzere Harley Quinn, Joker’den ayrı olarak yoluna devam ediyor. Tam bir suç makinesine dönen kahraman ayrıca Black Mask karakteri ile sıkı bir mücadeleye tutuşacak. Kahramanımız bu mücadele sırasında DC’nin diğer elemanları ile iş birliği yapacak.

Filmin yönetmen koltuğunda Cath Yan oturuyor ve senaryosu Bumblebee filmi ile adından söz ettiren Christina Hodson tarafından kaleme alınıyor. Birds of Prey filmi 7 Şubat 2020 tarihinde beyazperdede yerini alacak.. Filme dair ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur