Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

HARD Protocol Yeni Sürüm Güncellemesi Kurumsalların İhtiyaçlarını Karşılayacak

KAVA’nın kardeşi HARD için gelecek yeni sürüm güncellemesinin detayları ortaya çıktı.
HARD  Protocol Yeni Sürüm Güncellemesi Kurumsalların İhtiyaçlarını Karşılayacak
Son Güncelleme: 
Yorum

HARD Protokolü Sürüm 2, HARD çapraz zincir para piyasasına önemli değişiklikler ve geliştirmeler getiriyor. Güncelleme kurumsal oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak ve DeFi’yi ana akım benimsemenin bir sonraki seviyesine taşımayı amaçlıyor.

HARD Protokolü, Kava platformunda inşa edilmiş, merkezi olmayan bir para piyasasıdır ve zincirler arası varlıkların ödünç verilmesini ve borçlanmasını sağlıyor. Sürüm 2 yükseltmesinde, merkezi olmayan finans endüstrisini keşfetmek isteyen finans kurumları için çeşitli geliştirmeler erişilebilir hale gelebileceği kaydedildi.

Bitcoin dahil dünyanın en büyük para birimlerini elinde bulunduran şirketlere karşı taraf riski olmadan +% 25 yıllık faiz getirisi kazanma seçeneği sunmak, merkezi olmayan finans için önemli bir hamle olarak gösteriliyor.

HARD, Kava ile Beraber Yükseliyor

HARD, Kava ile Beraber Yükseliyor

Kava 5.1 halka açık testnet başlatma etkinliği bugün gerçekleşecek. Etkinlik sona erdiğinde Kava 5.1, HARD Protokolü V2 yükseltmesi gibi ana ağda başlayacak. Kava’nın cazibesini ve HARD para piyasasını genişletecek teknoloji, ekibin zincirler arası DeFi çözümlerini küresel bir izleyici kitlesine getirme vizyonunu doğruluyor.

HARD Protokolü Sürüm 2 ile, değişken faiz oranlı borçlanma tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale gelecek. Ek olarak yükseltme, HARD Protokolünün yönetişim tokeni olan HARD belirtecinin, platformdaki borç verenlere sunulan etkin getirileri daha da iyileştirmeyi sağlayacak.

HARD Protokolü Sürüm 2 yükseltmesinin bir parçası olarak, çok çeşitli kripto para birimi varlık türlerindeki geliştiriciler ve son kullanıcılar artık ilk kez kendi yerel varlıklarında belirtilen faizleri kazanma olanağına sahip olacaklar.

Güncelleme ile HARD Yönetişim modelinde bazı değişiklikler ve iyileştirmeler olacağı belirtildi. HARD token sahipleri, yerleşik yönetişim süreçleri aracılığıyla talebi ve kullanımı yönlendirmek için protokol parametrelerini güncelleme, ek kripto varlık türleri için para piyasaları ekleme ve her para piyasasında HARD token ödüllerinin tahsisini güncelleme gücüne sahip olacak.

HARD güncelleme öncesi 2.16 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paranın Binance, AscendEX, Gate.io gibi borsalarda ticareti yapılabiliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%