Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yerli Netflix Dizisi Hakan: Muhafız Oyuncuları İlk Sezonu 30 Saniyede AnlattıYerli Netflix Dizisi Hakan: Muhafız Oyuncuları İlk Sezonu 30 Saniyede Anlattı

Netflix’in ilk ve tek Türk dizisi olan Hakan: Muhafız yayınlanan ilk sezonu ile büyük beğeni toplamıştı. Diziyi izleyenler yeni sezonların ne zaman geleceğine dair meraklarını sosyal medya platformlarında dile getiriyordu. Diziye gelen ilgi sonrası 3. ve 4. sezonları onaylanmış ve sosyal medyada sevinçle karşılanmıştı. Popüler internet dizisinin 2. sezonu ise 26 Nisan Cuma günü hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin yeni sezonuna dair geri sayım sürerken başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü’den ilk sezona dair 30 saniyelik özet videosu geldi. Sevilen oyuncuların yer aldığı videoda ilk sezona dair bolca spoiler yer alıyor. Eğer dizinin ilk sezonunu henüz izlemediyseniz ve izlemeyi düşünüyorsanız bu video pek uygun olmayacaktır.

Ancak ilk sezonu izlemeden yeni sezona başlamak isteyenler için kısa ve açıklayıcı bir video olmuş diyebiliriz. Sevilen dizide Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü’ye, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan gibi oyuncular eşlik ediyor. Ayrıca yeni sezonda Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk’ün yer alacağı daha önce açıklanmıştı. Dizinin 2. sezonu 26 Nisan’dan itibaren Netflix platformunda yerini alacak.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur