Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Grayscale Yönetimi Altındaki Kripto Varlıklar 34 Milyar Dolara Düştü

Şirketin yönetimi altında yaklaşık 650.000 Bitcoin bulunuyor.
Grayscale Yönetimi Altındaki Kripto Varlıklar 34 Milyar Dolara Düştü

Kripto para piyasası büyüdükçe kurumsal çevrelerin de ilgisi artıyor. Bitcoin ve kripto paraların başlıca kurumsal alıcılarından biri ise Grayscale olmakta. Şirket belirli aralıklar ile alım yapmaya devam ediyor. Son birkaç hafta Grayscale’in yönetimi altındaki dijital varlık değerinde önemli düşüşler yaşandı.

Bu rakam Mayıs ayındaki piyasa rallisi sırasında 50 milyar doların üzerine çıkmıştı. Şirketin yönetimi altında bulunan en büyük yatırım ürünü ise Bitcoin olmakta. ABD merkezli firma şu anda yönetim altında yaklaşık 25 milyar dolarlık toplam değere sahip yaklaşık 650.000 Bitcoin’e sahip.

Grayscale kripto varlıklar
Kaynak: Grayscale

İkinci sırada ise Ethereum yer alıyor. Varlık yönetim şirketinin yönetimi altında toplam değeri 7 milyar doları aşan 3 milyonun üzerinde ETH bulunuyor. Grayscale, son 5 hafta boyunca Bitcoin ve Ethereum varlıklarının toplam değerinde kademeli bir düşüş yaşadı.

Kripto varlıklarının toplam piyasa değeri, 12 Mayıs 2021’de yaklaşık 2,6 trilyon dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Dijital para birimlerinin mevcut piyasa değeri 1,6 trilyon dolara kadar geriledi ve bu durum 1 trilyon doların üzerinde çıkış yaşanmasına neden oldu.

Son 24 saatte kripto para piyasasında %4’ün üzerinde düşüş yaşandı. Bitcoin’in güncel piyasa değeri 700 milyar doların üzerinde ve kripto para 37.700 dolar seviyesinden işlem görüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum