Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Grayscale’in Kripto Para Varlıkları 30 Milyar Doların Altına Düştü

Şirketin elindeki Bİtcoin varlıkları 21 milyar doların üzerinde değere sahip.
Grayscale’in Kripto Para Varlıkları 30 Milyar Doların Altına Düştü

Dünyanın en büyük kripto varlık yönetim firmalarından biri olan Grayscale, mevcut portföyüne dair yeni bir açıklama yaptı. Bitcoin ve diğer kripto paraların değerinde yaşanan değişimi, Grayscale’in varlıklarını doğrudan etkiliyor. Şirketin toplam dijital AUM’si geçen hafta içerisinde 30 milyar doların altına düştü.

u rakam Mayıs ayının ilk haftasında 52 milyar doların üzerine çıkmıştı. New York merkezli kripto para varlık yöneticisinin şu anda toplam değeri 21.5 milyar doların üzerinde olan 650.000’den fazla BTC’ye sahip olması nedeniyle Bitcoin, Grayscale’in en büyük varlığı olarak görülüyor.

Grayscale kripto varlıkları
Kaynak: Grayscale

Bitcoin’den sonra en çok tutulan varlık ise Ethereum olmakta. Firmanın bünyesinde 3.1 milyon ETH bulunuyor. Grayscale’in Ethereum Trust’ın toplam değeri yaklaşık 6.68 milyar dolar. Grayscale’in ETH varlıkları, fiyat 4.000 doları geçtikten sonra Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek değeri olan 13 milyar dolara ulaşmıştı.

Şirket geçtiğimiz haftalarda Cardano’yu kripto varlıkları arasına eklediğini duyurmuştu. Diğer bulunan varlıklar arasında Basic Attention Token (BAT), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA), Filecoin (FIL) ve Livepeer (LPT) bulunuyor.

Ayrıca Ethereum Classic ve Bitcoin Cash gibi çeşitli yatırım ortaklıkları yer alıyor. ETC bu portföyde 600 milyon dolardan fazla değere sahip ve şirketin en değerli varlıklarından biri olarak görünüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum