Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Gate Borsası Yeni Projeler için 100 Milyon Dolar Fon Ayırdı

Ana yatırım alanları, teknik ve finansal altyapı, ekosistemler ve uygulamalar üzerine olacak.
Gate Borsası Yeni Projeler için 100 Milyon Dolar Fon Ayırdı

Kripto borsası Gate.io, sektördeki yeni projeleri desteklemek için hazırlanmış 100 milyon dolarlık bir fon başlattı. Borsanın risk sermayesi kuruluşu olan Gate Ventures, merkezi olmayan altyapı, ekosistemler ve uygulamalara erken aşamadaki yatırımlara odaklanacağını açıkladı.

Gate Ventures, milyonlarca dolara kadar sermaye enjeksiyonu ile geniş kapsamlı projelere yatırım yapacak. Ayrıca, Web 3.0 ve açık finans altyapısını aktif olarak inşa eden açık kaynaklı projelere hibeler sunulacak.

Borsanın ayırdığı bu fon, gelişmekte olan pazarlarda Solana blok zincirinin üzerine inşa edilen projeleri desteklemeye yardımcı olmak için 60 milyon dolarlık bir girişimi destekleyecek.

Gate Ventures, yatırım yaptığı operasyonlara finansman, operasyonel kaynaklar ve endüstri uzmanlığı sunuyor. Fon ayrıca mevcut Gate.io ekosistemine de destek sunacak.

Borsanın CMO’su Marie Tatibouet, kripto ve blockchain endüstrilerinde hala ilk günler olduğuna inandıklarını söyledi. Fonun yatırımı için teknik ve finansal altyapı, ekosistemler ve uygulamalar olacak.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum