Yatırım yapmaya başla!

Game of Thrones Düelloları Işın Kılıçlarıyla Yapılsa Nasıl Olurdu?

Biri sinema diğeri ise televizyon tarihinin efsanevi yapımı! Game of Thrones ve Star Wars’un harmanından oluşan düello sahneleri huzurlarınıza geliyor!
Game of Thrones Düelloları Işın Kılıçlarıyla Yapılsa Nasıl Olurdu?

40 yıllık bir efsane olan Star Wars ya da Türkçe adıyla Yıldız Savaşları’nın en bilindik öğelerinden olan ışın kılıçları, Game of Thrones karakterlerinin ellerine tutuşturuluyor. Her ne kadar bu iki yapım birbirinden zıt evrenleri konu alıyor olsa da Game of Thrones karakterlerinin ışın kılıçlarıyla yapmış oldukları düellolar enfes bir harmanı gözler önüne seriyor.

Halihazırda heyecan verici iki efsanevi yapım olan Star Wars ve Game of Thrones’un, geleceği ve geçmişi bir araya getiren “mashuplarını” huzurlarınıza getiriyoruz. Tecrübeli YouTuberlar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan 3 enfes düellonun, Star Wars ile harmanlanmış versiyonları ile tanışmaya hazır mısınız? Bu arada videolardan birinin Game of Thrones’un 7. sezon 4. bölümüne ait ufak da olsa spoiler içerdiğini belirtmeden geçmeyelim.

Arya Stark ve Brienne of Tarth’ın Işın Kılıcı Düellosu!

Geçtiğimiz hafta “The Spoils of War” adıyla yayınlanan Game of Thrones dizisinin 7. sezonun 4. bölümü, Stark Hanesi’nden geriye kalan fertleri yeniden bir araya getirmişti. Sansa, Winterfell’in “hanımı”, Bran “Üç Gözlü Karga” ve Arya ise “Hiç Kimse” olarak dönüşüme uğramıştı.

Arya, doğduğu yer olan Winterfell’e ayak basar basmaz soluğu Brienne’in yanında aldı. Tazı’yı alt etmeyi başaran Brienne ile antrenman amaçlı düelloya tutuşan Arya, “Hiç Kimse” olarak kazanmış olduğu yetenekleriyle bir kez daha bizleri büyülemeyi başardı. Bu hayranlık uyandıran düello belki de Star Wars’taki ışın kılıçlarıyla yapılsaymış, çok daha estetik bir yapıya bürünebilirmiş.

Tower of Joy’daki Enfes Düello!

İlk olarak Game of Thrones dizisinin 6. sezonunda karşımıza çıkan Tower of Joy, etkileyici bir düelloya ev sahipliği yapıyordu. Genç Ned Stark ve beş yoldaşının, o dönem Deli Kral’ın Kingsguard’ı olarak görev yapan Arthur Dayne ve Gerold Hightower ile yapmış oldukları mücadele, Star Wars efektleriyle süslenerek huzurlarınıza geliyor.  

Red Viper, Dağ’a Karşı!

Dizide kısa süre var olup, Narcos ile beğenimizi kazanmaya devam eden Pedro Pascal, Oberyn Martell, namı değer Red Viper olarak karşımıza çıkmıştı. Sempatik tavırlarıyla kısa sürede dizinin sevilen karakterlerinden olan Oberyn, Tyrion Lannister’ın hayatı için Dağ ile düelloya çıkmaya karar verdi. Estetik dövüş teknikleriyle hayranlık uyandıran Red Viper, ne yazık ki kibrine yenik düşmüştü. Bu arada düelloya yapılan Star Wars eklentisiyle, Oberyn sanki biraz da olsa Darth Maul’u andırmış gibi görünüyor.

Peki, geçmişi ve geleceği, Game of Thrones ve Star Wars’ı bir araya getiren bu eklemeler hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum