Yatırım yapmaya başla!

Samsung’un Galaxy Note 8 Satışları “Patladı”!

Bu yıl sektöre iddialı bir giriş yapan Samsung Galaxy Note 8, daha vitrinlerdeki yerini almadan satış rekoru kırmaya hazırlanıyor!
Samsung’un Galaxy Note 8 Satışları “Patladı”!

Akıllı telefon sektöründeki rekabet her geçen gün daha da kızışıyor. Özellikle de Eylül ayı, akıllı telefon dünyasının amiral gemilerinin çarpışmasına sahne oluyor. Bir yanda tanıtımı merakla beklenen iPhone 8, diğer tarafta ise beklentileri büyük oranda karşılayan Galaxy Note 8

Elbette ki bu ikili arasındaki karşılaştırma fazlasıyla merak ediliyor. Fakat geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından tanıtılan Galaxy Note 8 modeli, pahalı fiyatına rağmen satış rekorları kırmaya hazırlanıyor. Ön satış döneminde sadece bir günde tüm öncüllerini geçmeyi başaran bu yeni Samsung modeli, şirket içerisinde en büyük başarıya imza atan akıllı telefon modeli olacak gibi görünüyor.

1 Günde 400.000 Adet Sattı!

1 Günde 400.000 Adet Sattı!Tanıtımıyla birlikte hem fiyatı hem de özellikleriyle adından çokça söz ettiren Galaxy Note 8 modelinin ön siparişleri başladı. Daha şimdiden Samsung’un en çok satan akıllı telefon modeli olma yolunda ilerleyen Galaxy Note 8, öncülü olan diğer Galaxy Note modellerinin ön sipariş döneminde ulaştıkları satış rakamını bir günde egale etti!

Şirketin elinde patlayan Galaxy Note 7 modeli, tam 13 günlük ön sipariş döneminde 380.000 adet satabilmişti. Fakat Samsung’un iddialı modeli Galaxy Note 8’in ön sipariş döneminin ardından sadece 24 saat geçti. Bu kadar kısa sürede Güney Kore’de yaklaşık olarak 400.000 adet satmayı başardı.

21 Eylül’de Mağazalardaki Yerini Alacak!

21 Eylül’de Mağazalardaki Yerini Alacak!Ön sipariş patlamasının yaşandığı Güney Kore’de, Samsung Galaxy Note 8, 21 Eylül’de mağazalardaki yerini alacak. Ön sipariş ile satın alanlar ise 15 Eylül’den itibaren bu yeni Samsung modeline sahip olabilecekler. Türkiye’deki kullanıcılar ise şu anda ön siparişle satışları devam eden Galaxy Note 8 modeline 25 Eylül’den sonra ulaşabilecekler.

Galaxy Note 8’in Türkiye Satış Fiyatı 5.000 TL!

Galaxy Note 8’in Türkiye Satış Fiyatı 5.000 TL!Şirketin geçtiğimiz yıl piyasaya sürmüş olduğu Galaxy Note 7 modeli, bataryasında yaşanan sorun nedeniyle patlamış ve Samsung modellerine olan güveni tam anlamıyla sarsmıştı. Bu yıl tanıtılan yeni Galaxy Note modelinin; pahalı fiyatı, tartışmalara konu olan bazı özellikleri ve Galaxy Note 7’nin yaratmış olduğu güvensizlik ile satışlarında düşüş yaşanacağı ön görülüyordu.

Fakat daha şimdiden 400.000’e ulaşan ön sipariş rakamları, bu etkenlerin Galaxy Note 8 satışlarında pek de fazla etkili olmadığını gözler önüne seriyor. Elbette ki bu patlama şimdilik sadece Güney Kore topraklarında yaşandı. Galaxy Note 8’in 5.000 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulduğu ülkemizde de bu rekora ulaşıp ulaşamayacağını birlikte göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum