Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Future Fintech, Paraguay’da Kripto Para Madenciliği Yapacak

Şirket madencilik operasyonlarını Paraguay’a genişletmeye hazırlanıyor.
Future Fintech, Paraguay’da Kripto Para Madenciliği Yapacak
Son Güncelleme: 
Yorum

Blockchain tabanlı e-ticaret firması olan Future Fintech, Paraguay’da kripto para madenciliği çiftliği kurmayı planladığını duyurdu .Şirket, Paraguay’ın Sosyal Kalkınma Bakanı ve Coronel Oviedo Şehri Belediye Başkanı’ndan resmi davetler aldı ve Coronel Oviedo için önerilen bir site ile iş geliştirme planı hakkında onlarla görüştü.

Paraguay’ın Ulusal Enerji Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Bay Emilio Buongermini, şirkete kripto para birimi madenciliği iş fırsatlarını değerlendirmede yardımcı olacak.

Future FinTech CEO’su Shanchun Huang, Paraguay yetkilileriyle cesaret verici görüşmeler yaptıklarını, uygun iş politikaları ve rekabetçi enerjisi nedeniyle 2021’de Paraguay’da kripto para madenciliği faaliyetlerinde belirgin bir artış olduğunu gördüklerini söyledi.

Paraguay’daki kripto para madenciliğinin önemli bir özelliği, hidroelektrik çevre dostu temiz enerji ile güçlendirilebilmesi olmakta. Ülke bol hidroelektrik enerji kaynaklarına sahip olmasıyla biliniyor.

Son dönemde Çin’in madenciler üzerindeki artan baskısı, şirketleri farklı ülkelere göç etmeye zorladı. Özellikle Amerika kıtasında madencilik operasyonlarında yenilenebilir enerjiden yararlanılıyor. Paraguay bu anlamda madenciler için cazip bir merkez haline gelebilir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%