Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

FTX, Türev Platformu LedgerX’i Satın Alıyor

FTX bu hamle ile kısıtlamalara rağmen ABD türevleri sahnesinde yer edinecek.
FTX, Türev Platformu LedgerX’i Satın Alıyor

FTX.US, kripto türevleri şirketi LedgerX’i satın almaya hazırlanıyr. Bu, FTX’in kripto vadeli işlemleri, takasları, satımları ve ABD perakende tüccarlarına çağrılar sunmasının önünü açabilecek bir hamle olarak görülüyor.

Sürecin Ekim ayı içerisinde tamamlanması bekleniyor. Borsa bu hamlesi ile ABD’de türev ticareti için çok önemli olan bir dizi vadeli işlem piyasası lisansını kullanma imkanına sahip olacak.

FTX, son derece kârlı küresel kripto türevleri aracılığıyla, reklam kampanyaları, stadyum markaları gibi pek çok sponsorluk anlaşması yaptı.

FTX.US döviz başkanı Brett Harrison, kripto türevlerinin ticaretine hem kurumsal hem de perakende tarafında büyük miktarda ilgi olduğunu söyledi.

Harrison borsanın kripto türevleri pazarındaki başarısı göz önüne alındığında, ABD’de bu pazara girmelerinin doğal olduğunu ifade etti. LedgerX, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve Bitcoin çevresinde çeşitli türevler sunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum