Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum 3.200 Doların Üzerinde Tutunarak Güçlü Duruyor

ETH 3.350 dolar direncini kıramadı.
Ethereum 3.200 Doların Üzerinde Tutunarak Güçlü Duruyor

Ethereum yükselişini hızlandırdı ancak 3.350 dolar direncini kıramadı. Burada tutunamayan kripto para bir miktar geri çekildi ve an itibariyle 3.230 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ethereum, Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen güçlü görüntüsünü koruyor.

Fiyat 3.300 dolar ve 3.250 dolar destek seviyelerini kırdı. 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında boğalar aktif görünümünü koruyor. Şu anda 3.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gören ETH için 3.250 dolar ilk direnç seviyesi olarak görünüyor.

ETH 3.200 dolar üzerinde
Kaynaklar: TradingView

Buranın üzerindeki kapanışlar sonrası fiyat yeniden 3.300 dolar üzerine çıkabilir. 3.350 dolar direncinin üzerinde net bir kırılma, istikrarlı bir artış için kapıları açabilir. Belirtilen durumda ETH 3.400 seviyesine yükselebilir.

Ethereum direnç seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam edemezse düşüşünü uzatabilir. Aşağı yönde acil bir destek 3.200 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek 3.150 dolarlık bölgenin yakınında oluşuyor. Bu destek bölgesinin altına aşağı yönlü bir kırılma, keskin bir düşüşe yol açabilir. Belirtilen senaryoda, ETH fiyatı 3.065 dolarlık destek bölgesini tekrar ziyaret edebilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum