Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum 2.0 Kapsamında Kilitlenen Varlıklar 25 Milyar Doları Aştı

Sözleşme kapsamında şu anda 7.7 milyondan fazla Ethereum var.
Ethereum 2.0 Kapsamında Kilitlenen Varlıklar 25 Milyar Doları Aştı

ETH topluluğu, kriptı para birimindeki son düşüşe rağmen, güvenini koruyor. Analitik platformu olan Etherscan’dan gelen en son veriler, ETH topluluğunun son birkaç gün içinde Ethereum 2.0’ın stake sözleşmesi kapsamındaki mevduatı önemli ölçüde artırdığını gösteriyor.

Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesi şu anda yaklaşık 25 milyar dolar değerinde 7,7 milyon ETH’ye sahip durumda. Ağustos’ta ETH 2.0 mevduat sözleşmesinin toplam değeri tarihte ilk kez 20 milyar doları aştı.

ETH 2.0 kilitlenen varlıklar
Kaynak: beaconcha.in

Son 5 hafta boyunca, topluluk, ağ yükseltmesinin mevduat sözleşmesi kapsamında 1,2 milyondan fazla Ethereum’u stake etti. Ağ yükseltmesi, 1 Aralık 2020’de Beacon Chain’in piyasaya sürülmesiyle resmi olarak hayata geçmişti.

Topluluk, mevduat sözleşmesi kapsamında yaklaşık 900.000 ETH stake etti ve lansmanın ilk üç gününde sayı 1 milyonun üzerine yükselmişti. Son haftalardaki fiyat artışı, mevduat sözleşmesinde kilitlenen varlıkların oranını yukarıya taşıdı.

Ethereum haftaya sert bir düşüş dalgası ile başladı ve an itibariyle 3.100 dolar seviyelerine kadar geriledi. Kripto para birimini toplam piyasa değeri ise 347 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. ETH, Mayıs ayında 4.300 dolar çıkarak tüm zamanların en yükseğini test etmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum