Yatırım yapmaya başla!

Elon Musk Uzay Yolculuklarında Giyilecek Elbiseyi TanıttıUzayda yolculuğun önümüzdeki yıllarda daha yaygın bir şekilde yapılmak istendiği herkes tarafından bilinmekte. İnsanların başka gezegenlere yolculuğunun konuşulması ve planlanmasıyla beraber bununla ilgili her geçen gün yepyeni gelişmeler yaşanmakta.

SpaceX firmasının kurucusu Elon Musk, önümüzdeki yıllarca uzay yolculuklarında kullanılacak olan uzay giysisinin tanıtımını kişisel Instragram hesabından yaptı. Bildiğimiz astronotların elbiselerinden daha rahat ve kullanışlı görüntüsü ile dikkat çeken bu elbiseler sayesinde gelecek yıllarda insanların uzayda rahat bir şekilde yolculuk etmesi planlanıyor.

Elon Musk yaptığı açıklamada giysi ile çok fazla detaylı bilgi olmamasına rağmen, daha ayrıntılı bilgilendirmelerin önümüzdeki günlerde yapılacağını belirtti. Maksimum ağırlığının 9 kg olduğu belirtilen uzay elbisesinde son derece esnek malzemelerin kullanıldığı belirtiliyor. Gelecek yıllarda uzay yolculuğunun daha net bir şekilde konuşulacağını düşünecek olursak, üretilen elbiselerin ileride önemli yer tutacağını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum