Yatırım yapmaya başla!

Geleceğe Ait Özelliklere Sahip Elektrikli Bisiklet: “Bicicletto”

Geleceğe Ait Özelliklere Sahip Elektrikli Bisiklet: “Bicicletto”

Gelecek artık elektrik enerjisinde. Hem çevreye duyarlı hem de uygun fiyatlı bir enerji kaynağı olan elektrik, günümüzde birçok işin daha da kolaylaşmasını sağlıyor. Teknolojinin de inanılmaz gelişimiyle daha da önem kazanan elektrik, artık çoğu ulaşım aracının hareket gücünü de sağlıyor. Petrokimyasal yakıtlar kadar pahalıya mal olmayan bu enerji git gide hayatımızı daha da fazla istila etmeye devam ediyor.

Her şey dünyanın ilk elektrikli süper otomobili Rimac Concept One modeliyle başladı. Daha sonra ise bu durum daha da geniş bir alana yayıldı. Artık günümüzde insan gücüyle çalışan birçok cihaz ve araç elektriğe bağlı olarak işlem görüyor. Çocukluğumuzun ve günümüzün vazgeçilmez araçlarından olan bisikletler de çoktan elektrik enerjisine kavuşmaya başladı bile.

BestiaNera Sport gibi üst düzey elektrikli bisikletler, sıradan pedallı hemcinslerinin yerlerini almaya başlamışken; otomotiv sektörü gibi elektrikli bisiklet dünyasının da hakimi olan İtalyanlardan yepyeni bir model daha piyasaya sürülüyor. Bicicletto adı verilen bu inanılmaz elektrikli bisiklete dilerseniz birlikte göz atalım.

İşte karşınızda geleceğe ait özelliklere sahip elektrikli bisiklet:

Geleceğin En Yeni Bisikletinin Tasarımı

Geleceğin En Yeni Bisikletinin Tasarımıİtalya, Torino’da geliştirilen Bicicletto, elektrikli bisiklet sektörünün en yeni harikalarından bir tanesidir. Olağanüstü İtalyan ustalığını yansıtan bu bisiklet; yenilikçi bir tasarıma, yeni bir fren konseptine sahip olup dünyanın en pahalı elektrikli bisikletleri ve motosikletleri kadar niteliklidir. Fazlasıyla etkileyici bir model olan Bicicletto, şaşırtıcı detaylarıyla gelecek arz eden birçok projeden çok daha kullanışlıdır. Bicicletto’nun en dikkat çekici özelliği, klasik motosikletlerden etkilenilerek yapılmış olması ve eşsiz bir sürüş keyfi yaşatmasıdır. Hem tasarımı hem teknik özellikleri hem de performansıyla muhteşem bir araç olan Bicicletto,  geleceğin en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olacak gibi görünüyor.

Bicicletto’yu Eşsiz Kılan Özellikleri

Bicicletto'yu Eşsiz Kılan ÖzellikleriEski tarz motosiklet etkisinin yanı sıra, teknoloji sanatının ve müthiş elementlerin de güzelliğini yansıtan bir elektrikli bisiklet olan Bicicletto’nun ön aydınlatmaları, ilk otomobillerin farlarının modern versiyonu olup karbon fiber yapısıyla hafif ağırlığından dolayı sürüşte bir sıkıntı oluşturmamaktadır. Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra çalınmaya karşı koruma sistemi ile kişiye özel üretilen lüks bisiklet Pininfarina Fouriserie gibi nitelikli modelleri de gölgede bırakmayı başarıyor.

Bicicletto Performansıyla Kendisine Hayran Bırakıyor 

Bicicletto Performansıyla Kendisine Hayran Bırakıyor “Tradizione Italiana” ve “SPA Edition” olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan Bicicletto modelinde siyah mat bir şasi, projektör ve depo haznesi bulunuyor. Saatte maksimum 25 kilometrelik hız üretebilen 250 W motor ile güçlendirilen bu kusursuz bisiklet, gücünü 36 V 15 A bataryadan almakta olup 90 kilometrelik mesafe yapabilmektedir. Gidon ve sele kullanımı için “Avustralya 420” pantonesinde, çıkarılabilir projektör ya da “Formula C1” Hidrolik Fren Diski gibi olanaklar kullanılmıştır. SPA Edition versiyonu, 36 V 20 A bataryası sayesinde saatte maksimum 50 kilometrelik hıza çıkabiliyor.

Çocukluğumuzdan beri kullanmaktan zevk aldığımız bisikletler, Teknoloji Çağı ile birlikte boyut atlayıp motosikletlerden bile daha kullanışlı hale geliyorlar. Elektriğin de tamamen dünyamıza hakim olmasıyla hem daha etkileyici hem daha modern araçlara dönüşen elektrikli bisikletler sahip oldukları performanslarıyla da göz doldurmayı başarıyor. Geleceğin bisikletlerinden en yenisi olan Bicicletto ile keyifli bir şehir turuna ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum