Yatırım yapmaya başla!

ABD’ye “Kaya” gibi Başkan Adayı: Dwayne The Rock Johnson

ABD başkanlık seçimleri giderek tuhaf bir hal alıyor. Şimdi de The Rock (Kaya) lakaplı ünlü oyuncu Dwayne Johnson başkanlığa adaylığını koyuyor!
ABD’ye “Kaya” gibi Başkan Adayı: Dwayne The Rock Johnson

Son yıllarda oldukça popüler bir isim hale gelmekle kalmayıp, en çok kazanan aktör unvanının da sahibi olan Dwayne Johnson, Amerika’nın yeni başkanı olmak için kolları sıvadı. Amerikan Güreşi ile uğraştığı dönemlerde The Rock (Kaya) lakabı takılan ve oyunculuk kariyerinde de bu isimle anılan Johnson, yepyeni bir kariyere yelken açıyor.

Akrep Kral filmiyle tanınır hale geldikten sonra Hızlı ve Öfkeli seriri, Muhbir, Zor Kazanç, Herkül ve San Andreas Fayı gibi bilindik filmlerin birçoğunda da başrol oynayan Johnson, en zengin ünlülerden biri haline geldi.  Özellikle de 2016 yılı Dwayne The Rock Johnson için fazlasıyla verimli geçen bir dönemdi. Şimdi ise bu ünlü oyuncu gözünü 2020 yılında gerçekleşecek ABD Başkanlık Seçimleri’ne dikti.

Trump’ın Başkan Seçilmesi Fitili Ateşledi!

Trump'ın Başkan Seçilmesi Fitili Ateşledi!Aslında Amerika tarihi, ünlü aktörlerin ve televizyon starlarının siyasete katılmasına fazlasıyla alışık. 1981 ila 1989 yılları arasında ABD başkanı olarak görev yapan Ronald Reagan ya da eski Kaliforniya Valisi Arnold Schwarzenegger bu ünlü isimlere verilebilecek en iyi örnekler olabilirler.

Dwayne Johnson’ın siyasete atılmak istediğine dair de dedikodular dolaşmıyor değildi. Fakat son olarak Amerika’da bir televizyon figürü haline gelen Donald Trump’ın ülkenin yeni başkanı olması Johnson’ın içerisindeki siyaset aşkını daha da alevlendirmiş gibi görünüyor.

Aday Olacağının Sinyallerini Instagram Hesabından Verdi!

Aday Olacağının Sinyallerini Instagram Hesabından Verdi!Belki de Johnson’ın siyaset sevdası, geçtiğimiz yıl depreşseydi, Trump yerine ünlü aktör bu koltukta oturabilirdi. Hatta The Washington Post’tan Alyssa Rosenberg de o dönemler Johnson’ın güçlü bir aday olabileceğini belirtmişti.

Makaleyi okuyan ünlü aktör ise Instagram hesabından bu düşüncenin oldukça cazip olduğunu, başkanlık görevini üstlenmenin güzel olabileceğini fakat siyasete atılmadan önce yapmak istediği işler olduğunu aktarmıştı.

Dwayne Johnson Başkanlık için Resmi Başvuru Yaptı mı?

Dwayne Johnson Başkanlık için Resmi Başvuru Yaptı mı?Görünüşe göre Johnson’ın yapması gereken işler tamamlanmış. Çünkü çeşitli kaynaklara ve çevresindeki isimden gelen söylentilere göre namı değer The Rock, başkanlık için resmi başvuruda bulundu! Hatta bu başvuruyu onun adına West Virginia’da Kenton Tilford tarafından yapıldığı söyleniyor. Johnson ve Tilford’un arasındaki ilişki henüz bilinmese de The Rock’ın başvurusu resmi kayıtlardaki yerini alıyor.

Dwayne Johnson, başkan mı yoksa vali mi olur bilinmez. Fakat bu ünlü aktör siyasete tamamıyla yelken açmış gibi görünüyor. Peki, sizce popüler filmlerin vazgeçilmez isimlerinden olan Dwayne Johnson, 2020 yılında gerçekleşecek başkanlık yarışını kazanabilir mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum