Yatırım yapmaya başla!

Yaratıcısı Don Mancini’den Müjde! Chucky’nin Dizisi Geliyor

Dünya çapında büyük bir başarı yakalamış korku filmi serisi Child’s Play, dün yönetmen ve senarist Don Mancini tarafından duyuruldu. Detaylar şöyle…
Yaratıcısı Don Mancini’den Müjde! Chucky’nin Dizisi Geliyor

En ünlü korku filmi karakterleri arasında yer alan Chucky, uykuları kaçırmak için ekranlara geri dönüyor. 1988 tarihli Child’s Play (Çocuk Oyunu) ile kısa sürede bir efsane haline dönüşen Chucky, serinin ilk halkasından bu yana yazarlığını üstlenen, ayrıca birkaç kez yönetmenliğini de yapan Don Mancini tarafından televizyona uyarlanıyor.

Bu noktada, Chucky’nin dizi olacağı yönündeki haberlerin ilk kez Şubat ayında çıktığını ve sabırsızlıkla beklenen yapımın dün Don Mancini tarafından Twitter üzerinden duyurulduğunu ayrıca belirtelim.

Başarılı senarist ve yönetmen Mancini, en iyi korku filmleri listelerinin vazgeçilmezlerinden olan Child’s Play’i duyurdu.

Ve bu duyuru sosyal medya kullanıcıları arasında büyük yankı uyandırdı. Kullanıcıların birçoğu Don Mancini’den daha fazla bilgi vermesini isterken, birçoğu da seriyi izlemek için sabırsızlandığını belirtti. Kaldı ki karşımızda bugüne kadar dünya çapında 182 milyon dolar gelir elde etmiş bir seri olduğunu düşününce bu durum pek şaşırtıcı gelmedi.

Öte yandan, serinin yabancı biri tarafından değil de senaristi Don Mancini tarafından yapılacak olması da dikkat çekti.

Don Mancini Twitter'dan Chucky Duyurdu Sonuçta; Mancini Chucky’nin senaristi olma niteliğinin dışında son yıllarda yaptığı başarılı televizyon çalışmaları ile de tanınıyordu. Bilmeyenler için Don Mancini’nin Channel Zero ve en iyi yabancı diziler arasındaki Hannibal gibi televizyon dünyasındaki başarılı işlere imza attığı bilgisini de verelim.

Ayrıca kendisi daha önceki bir açıklamasında; serinin son filmde yaşananlar üzerinden ilerleyeceğini söylemiş, bölümlerin birer saat olacağını dile getirmişti. Mancini’nin yapımcı David Kirschner’le beraber yapacağı seride yeni olayların konu alacağını söyleyen senarist, bu durumdan dolayı fazlasıyla heyecanlı olduğunu kaydetmişti. Kısacası, Don Mancini’nin dünkü duyurusu Child’s Play’in dizisini bekleyenlerin sorularına yanıt olmadı belki ama merakı bir doz daha artırmaya yaradı diyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum