Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dogecoin ve Shiba Inu Kripto Topluluğunun En Popüler Ürünleri Oldu

Meme coinler sektörün en çok konuşulan ürünleri haline geldi.
Dogecoin ve Shiba Inu Kripto Topluluğunun En Popüler Ürünleri Oldu
Son Güncelleme: 
Yorum

Santiment tarafından sağlanan verilere göre , Shiba Inu ve Dogecoin, her iki meme tabanlı kripto parada görülen güçlü bir rallinin ardından sektördeki en popüler iki konu haline geldi. Shiba Inu’nun fiyatı son rallide %152 arttı ve Dogecoin geçtiğimiz günden bu yana %25’e yükseliş kaydetti.

Listedeki en popüler beş kelime, Floki ve “meme” kelimeleri de dahil olmak üzere mem tabanlı madeni paraları içeriyor. Bu liste, kripto para topluluğunun en çok konuşulan konuları hakkında fikir veriyor.

Grafik, piyasa ile ilgili herhangi bir şey önermez veya sinyal vermezken, tüccarlar ve yatırımcılar, büyük sosyal tanınma nedeniyle bir varlığın oynaklıkla karşılaşıp karşılaşmayacağını belirleyebiliyor.

Kripto sosyal trendler
Kaynak: Santiment

Shib veya Doge gibi mem tabanlı tokenlerle topluluk veya perakende tüccarlar ralliyi destekliyor. Bu durum artan sosyal tanınırlık, piyasada yaklaşan oynaklığın bir göstergesi olarak kabul görüyor.

Ralliye daha fazla tüccar katılırsa, piyasa büyük olasılıkla onların duyarlılığına göre hareket edebilir. Tüccarların ve yatırımcıların duyarlılığı ek göstergeler ve metriklerle belirlenebiliyor. Shiba Inu ve Dogecoin, kripto para sıralamasında da rekabet ediyor.

Son verilere göre SHIB, 39 milyar dolar ile 9. sırada yer alırken, Dogecoin onu 38.5 milyar dolar ile hemen ardından takip ediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu