Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Dijital Borsalara Gönderilen Ethereum Miktarında Artış Yaşandı

Bu hafta başı borsalara yaklaşık 800.000 ETH gönderildi.
Dijital Borsalara Gönderilen Ethereum Miktarında Artış Yaşandı

Veriler Ethereum ağındaki hareketliliğin arttığını gösteriyor: Balinalar bu haftanın başından itibaren borsalara 800.000 Ethereum gönderdi. Bu da aktivitenin arttığını gösteriyor. Santiment tarafından yayınlanan en son verilere göre, balina hesapları kripto borsalarına yaklaşık 2 milyar dolar değerinde Ethereum yatırdı.

Bu aktivite ETH fiyatında bir miktar geri çekilmeye neden oldu. Hafta sonu 3.400 dolar seviyesinde olan kripto para birimi, 3.200 doların altına geriledi. Diğer yandan balinalar cüzdanlarına ETH taşımaya devam ediyor.

Borsalara ETH gönderimi
Kaynak: Santiment

Whale Alert geçtiğimiz gün 35.742 Ethereum’un bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını kaydetti. Transfer 119 milyon dolar değerinde ve bir başka balina ise 165 milyon dolar ETH’yi bilinmeyen cüzdanına taşıdı.

Santiment, Ethereum’un işlem ücretlerinde bir sıçrama ve aktif ETH adreslerinde bir düşüş olduğunu vurguladı. Analiz firması ücretlerin arttığını ve aktif adreslerin düştüğüne dikkat çekerek, kar etmek isteyen yatırımcılar konusunda uyardı.

ETH adres aktivitesi
Kaynak: Santiment

Aktif adres etkinliğinin bir miktar zayıflık göstermesine rağmen, son birkaç hafta içinde Ethereum ürünlerine perakende ve kurumsal artmaya devam ediyor. Kripto para birimi an itibariyle 3.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. ETH, Mayıs ayında 4.370 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum