Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dijital Borsalara Gönderilen Ethereum Miktarında Artış Yaşandı

Bu hafta başı borsalara yaklaşık 800.000 ETH gönderildi.
Dijital Borsalara Gönderilen Ethereum Miktarında Artış Yaşandı
Son Güncelleme: 
Yorum

Veriler Ethereum ağındaki hareketliliğin arttığını gösteriyor: Balinalar bu haftanın başından itibaren borsalara 800.000 Ethereum gönderdi. Bu da aktivitenin arttığını gösteriyor. Santiment tarafından yayınlanan en son verilere göre, balina hesapları kripto borsalarına yaklaşık 2 milyar dolar değerinde Ethereum yatırdı.

Bu aktivite ETH fiyatında bir miktar geri çekilmeye neden oldu. Hafta sonu 3.400 dolar seviyesinde olan kripto para birimi, 3.200 doların altına geriledi. Diğer yandan balinalar cüzdanlarına ETH taşımaya devam ediyor.

Borsalara ETH gönderimi
Kaynak: Santiment

Whale Alert geçtiğimiz gün 35.742 Ethereum’un bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını kaydetti. Transfer 119 milyon dolar değerinde ve bir başka balina ise 165 milyon dolar ETH’yi bilinmeyen cüzdanına taşıdı.

Santiment, Ethereum’un işlem ücretlerinde bir sıçrama ve aktif ETH adreslerinde bir düşüş olduğunu vurguladı. Analiz firması ücretlerin arttığını ve aktif adreslerin düştüğüne dikkat çekerek, kar etmek isteyen yatırımcılar konusunda uyardı.

ETH adres aktivitesi
Kaynak: Santiment

Aktif adres etkinliğinin bir miktar zayıflık göstermesine rağmen, son birkaç hafta içinde Ethereum ürünlerine perakende ve kurumsal artmaya devam ediyor. Kripto para birimi an itibariyle 3.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. ETH, Mayıs ayında 4.370 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%