Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

CoinList Borsası Yatırım Turunda 100 Milyon Dolar Topladı

Token satış platformu, yeni iş kollarına yatırım yapmayı planlıyor.
CoinList Borsası Yatırım Turunda 100 Milyon Dolar Topladı
Son Güncelleme: 
Yorum

Ön satış projelerine yatırım yapanlar arasıda popüler olan bir token satış platformu olan CoinList, ilk hisse senedi turunda 100 milyon dolar topladı. Borsanın CEO’su Graham Jenkin, şirketin şu anda 1,5 milyar dolar değerinde olduğunu belirterek, Accomplice VC ve Agman Partners’ın turu yönettiğini söyledi.

100 milyon dolarlık finansman turuna Matthew Rhodes-Kropf, Taavet+Sten, Metaplant, Alphemy Capital, Continue Capital, CMT Digital, DFG Capital Management, Fenbushi Capital, GoldenTree Asset Management ve Metaplanet katılım sağladı.

Sermaye enjeksiyonu, birincil piyasa token satışlarının gücünü ortaya koyuyor. Solana, Mina, Algorand, Flow ve diğer projelerin tümü yerel tokenlerini dağıtmak için CoinList’e başvurdu. Yatırımcılar için erken aşamadaki teklifler, risk sermayedarlarına sunulan getirileri ortaya koyuyor.

CoinList, kullanıcı tabanının geçen yıldan bu yana 40 kat artarak 4,5 milyon hesaba ulaştığını söyledi. Jenkin, aylık işlem hacminin 1 milyar doların üzerinde olduğunu belirtti ve bu yıl 2,6 milyar doların üzerinde kripto varlığı ve 370 milyon doların üzerinde kredi sağlandığını ifade etti.

Jenkin, büyümenin, ölçeklendirmeye yardımcı olmak için sermaye ihtiyacının altını çizdiğini söyledi. CoinList, genişleme çabaları kapsamında Avrupa ve Asya bölgelerine öncelik vereceğini belirtiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%