Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Coinflash: Para Üstünü Bitcoin Olarak Almanızı Sağlayan Uygulama!

Günlük hayatınız içinde yaptığınız harcamalarda banka ve kredi kartınızı ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Eğer çok kullananlardansanız bu haber sizin için;
Coinflash: Para Üstünü Bitcoin Olarak Almanızı Sağlayan Uygulama!
Son Güncelleme: 
Yorum

Banka ve kredi kartları, nakit paranın yerini almaya başladı. Birçok kişi nakit para taşımak yerine banka ve kredi kartları ile harcama yapmayı tercih ediyor. Genç nesli temsil eden Y kuşağı ise dijital bankacılık kullanıyor. İşte tam da bu noktada, kripto para dünyasıyla ilgili olan kart kullanıcıları düşünülerek bir uygulama geliştirildi. Bu uygulama sayesinde para üstlerinizi bitcoin olarak biriktirebiliyorsunuz.

Coinflash isimli uygulama, para üstlerini bitcoine çeviriyor ve kumbaranızda saklıyor.

Coinflash Para Üstünü Bitcoine Çeviriyor

Alışverişlerde bol küsuratlı işlemlere alıştık; ama kart ekstresinde gördüğümüz kuruşlar biraz can sıkıcı olabiliyor. Banka kartlarında ise kuruşların çekilmesi imkansız. Coinflash bu kapsamda da sevileceğe benziyor.

Uygulama, para üstünüzü en yakın dolara yuvarlıyor ve istediğiniz kripto paraya dönüştürerek, Coinbase hesabınızda saklıyor.

Para Üstünü En Yakın Dolara Yuvarlıyor

Coinflash uygulaması sayesinde kripto paralara yatırım yapma işi de kolaylaşmış oluyor. Çünkü birçok kişi bu piyasa ile ilgilense de yatırım yapma konusunda atacağı adımlar nedeniyle endişeleniyor. Uygulama, bu endişeleri ortadan kaldırırken sizin adınıza yatırımı yapmış oluyor.

Coinflash geliştiricisi Louis Lapat ise kullanıcı verilerini paylaşarak reklam ile fon sağlamak istemiyor. Bunun yerine kullanıcılardan ayda 1 dolar alarak giderleri kapatmayı planlıyor.

Louis Lapat Ayda 1 Dolar ile Gider Kapatacak

Louis Lapat Youtube üzerinde yayınladığı şu video ile uygulamayı tanıtmış oldu.

Lapat uygulamanın Product Hunt üzerinde yayınlandığını ise şu tweeti ile duyurdu.

Geleneksel yatırımlar için geliştirilmiş Acorns ile benzerlik gösteren uygulamanın, şimdiden ilgi çekmeye başladığı biliniyor. Kripto paralarda meydana gelen ciddi yükselişler ise anlayan – anlamayan herkesin ilgisini bir şekilde çekiyor. Yatırım yapmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artarken, hem yeni kripto paralarla hem de artan fiyatlarla karşılaşıyoruz.

Yıllık getirilere baktığımız zaman; bitcoinin % 337’ye, ethereumun ise % 3700’e ulaşmış olduğunu görüyoruz.

Bitcoin Ethereum Yıllık Getiri

Getiri olanları herkesin iştahını kabartırken, çeşitli sansasyonları da beraberinde getiriyor. Kimisi bitcoinin dolandırıcılık olduğunu söylüyor, kimisi alın tavsiyesi veriyor. Kimileri bitcoin ile ev sayıyor kimileri ise üniversitelerde ders olarak veriyor. İşte bu karmaşık ortamda, kripto paralar her geçen gün hayatımıza biraz daha giriyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu