Paylaşım

Milyonlarca Kişi Clash Royale Turnuvasında Kozlarını Paylaşacak!


 

Mobil oyun Clash Royale’ın önümüzdeki günlerde büyük ödüllü turnuvası başlayacak. İşte detaylar…

Son yılların en çok oynanan mobil oyunlarından birisi hiç kuşkusuz Clash Royale olmuş durumda. Milyonlarca insanın kozlarını paylaştığı Clash Royale, mobil dünyanın en çok gelir getiren oyunlarından birisi olarak kendisine yer etmeyi başardı.

Büyük sükse yapmış oyunun önümüzdeki günlerde profesyonel takımların da katılacağı yeni bir turnuvası düzenlenecek. Birbirinden kaliteli oyunların son yıllarda profesyonel olarak turnuvalarının düzenlendiğine tanıklık ediyoruz. Önümüzdeki günlerde ülkemizde de dünyanın en iyi CS:GO takımlarının performanslarına tanık olma imkanı bulacağız. Yeni ligi düzenlenecek Clash Royale ise ödül havuzuyla dikkat çekiyor.

Toplamda 1 Milyon Dolar Ödül Dağıtılacak

Clash Royale’in dünya genelinde sükse yapacak turnuvasını 2017 yılı içerisinde de muazzam gelir elde eden Supercell düzenleyecek. Espor alanında büyük turnuvalar düzenleyen Supercell geçen sene Crown Chamionship adında bir turnuva düzenlemiş ve 27 milyon kişi burada kozlarını paylaşmıştı.

Yeni turnuva ise daha profesyonel bir atmosferde yapılacak. Supercell’in bu yıl yapacağı Clash Royale turnuvasına profesyonel espor ekipleri de katılacak. İki eleme turu ve sonrasında final turu düzenlenecek turnuvaya 27 milyon katılım olması bekleniyor. Turnuvanın kış aylarında yapılması beklenen finallerinde 1 milyon dolarlık ödül dağıtılacak olması ise organizasyonun büyüklüğünü gözler önüne seriyor.

Elemeler Başladı Bile

Supercell’in düzenlediği Clash Royale turnuvasının elemeleri ilk olarak Çin’de 23 Mart tarihinde start aldı. 3 Haziran tarihine kadar sürecek olan elemelerin Asya etabı ise 27 Nisan ile 14 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Sonbahar aylarında da elemelerin devam etmesi beklenirken, kış aylarında ise finallerin düzenlenmesi planlanıyor.

Bölgelere ayrılan elemelerde her bölgeden 4 ila 12 takımın katılması bekleniyor. Takımların ise 4-8 kişi arasında değişmesi planlanıyor. Supercell’in büyük organizasyonu Clash Royale turnuvasına dair daha fazla detayın önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın