Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance Smart Chain’de Günlük İşlem Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı

DeFi platformu, Ağustos 2020'den bu yana yaklaşık 1,75 milyar işlem kaydetti.
Binance Smart Chain’de Günlük İşlem Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

BscScan, Binance Smart Chain’in (BSC) 14,7 milyon blockchain işlemini geçtiğini rapor etti.
Bu, merkezi olmayan finans ağı için, bu yıl 29 Temmuz’da kaydedilen önceki en yüksek seviyesi olan 13,1 milyonu aşan, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bir dönüm noktası oldu.

Geçtiğimiz gün ağda, 276.446 yeni cüzdan adresi oluşturuldu ve 29 Temmuz’daki 111.244 yeni adreste kayda değer bir ilerleme kaydedildi.

BSC ekosistem koordinatörü Samy Karim, farklı blok zinciri ağları arasındaki işlem metrikleriyle karşılaştırmalar yaptı ve son iki haftada, günlük BSC blok zinciri işlemleri günde ortalama 10 milyon tx’in üzerinde bir ortalamaya ulaştığını söyledi.

Diğer blok zincirlerle karşılaştırıldığında, BSC’nin şu anda mümkün olan en düşük ücretlerle şimdiye kadar kaydedilen en fazla sayıda işleme sahip ekosistem olduğunu kaydetti.

Binance Smart Chain, 2020 Ağustos ayının sonlarında, Ethereum blok zinciriyle uyumlu yenilikçi başlangıç ​​projelerinin ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini geliştiren bir güncelleme almıştı.

Binance borsası, metaverse, oyun, sanal gerçeklik ve yapay zeka gibi kripto dünyasında gelişen sektörlerde BSC ekosisteminin yeterliliğini artırmak için 1 milyar dolarlık fonun başlatıldığını duyurmuştu.

BSC ağının en büyük DeFi platformu PancakeSwap 159 protokole ev sahipliği yapıyor. Defistation’dan alınan verilere göre, PancekeSwap, BSC platformundaki toplam 17,77 milyar dolarlık kilitli bir değer barındırıyor. BSC ağındaki toplam kilitli değer ise 30,6 milyar dolar seviyesine ulaştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%