Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç BluTV ile Geri Dönüyor!

Bir zamanların sevilen dizisi Behzat Ç’nin Blu TV platformunda yeniden izleyici ile buluşacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz yıllarda yayınlanmış en kült televizyon dizilerinden biri olarak hiç kuşkusuz Behzat Ç’yi gösterebiliriz. Emrah Serbes’in romanından beyazperdeye uyarlanan ve 3 sezon boyunca Star TV ekranlarından izleyici ile buluşan polisiye dizi, geniş kitleler tarafından ilgiyle izlenmişti. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İnan Konukçu, Fatih Artman, Berkan Şak, Seda Bakan gibi isimlerin olduğu polisiye dizisinde pek çok tanınmış isim ise konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Nejat İşler, Güven Kıraç ve Zafer Algöz’ün de konuk oyuncu olarak yer adığı dizinin ayrıca Ankara Yanıyor ve Seni Kalbime Gömdüm adlı sinema filmleri çekilmişti. Dizinin sona ermesinin ardından belirli zaman aralıkları ile sosyal medya ortamlarında tekrar geri döneceğine dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Ancak son günlerde dizinin artık kesin olarak yeniden yayınlanacağına dair yeni haberler gündemde yerini almaya başladı.

Efsane Dizi Geri Dönüyor

Efsane Dizi Geri Dönüyor

Milyonların sevdiği ve özlemini çektiği Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Diziye dair son günlerde gelen haberler popüler platform Netflix ile yeniden geri döneceği yönündeydi. Ancak Blu TV’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım ile diziyle ilgili şaşırtıcı bir gelişme yaşanmasına neden oldu.

Sosyal medyada yer alan haberler dizinin Netflix ile döneceği yönünde iken resmi açıklama Blu TV tarafından yapılmış oldu. En azından artık dizinin kesin olarak yeniden yayınlanmaya başlayacağı kesinleşmiş oldu. Pek çok yerli yapım ile son dönemde dikkat çeken Blu TV, yapmış olduğu bu hamle ile dev rakibi Netflix’e sağlam bir çalım atmış oluyor. Demirören Holding çatısı altındaki yerli platform, Bozkır, Dip, Şahsiyet, Sıfır Bir – Adana gibi pek çok popüler yapım ile dikkat çekiyor.

Dizinin yeniden hayata geçeceği kesin ancak oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı tam olarak kesinleşmiş değil. Dedikodulara göre Erdal Beşikçioğlu’nun dizide olması bekleniyor. Seda Bakan ve Fatih Artman’ın dizide olması bekenmez iken, dizinin ne zaman izleyici ile buluşacağı ise henüz netlk kazanmadı. Geçtiğimiz günlerde dizinin senaristi Ercan Mehmet Erdem, 97. Bölüm ve 6 sene sonra etiketi ile Behzat Ç’nin geri döneceğinin ilk müjdesini vermişti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle