Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Beklenen Dizi Behzat Ç’nin İzleyici ile Buluşacağı Tarih Belli OlduBeklenen Dizi Behzat Ç’nin İzleyici ile Buluşacağı Tarih Belli Oldu

Türkiye ekranlarında geçmiş yıllarda en sevilen dizilerden birisi olarak Behzat Ç’yi gösterebiliriz. Star TV ekranlarında 3 sezon yayınlanan fenomen dizi, milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştı. İzleyici ile vedalaşan dizinin sevenleri uzun zamandır, Behzat Ç’nin yeniden geri dönmesini sosyal medya platformlarında dile getiriyordu.

Beklenen açıklama geçtiğimiz aylarda gelmiş ve sevilen dizinin BluTV ile ekranlara geri döneceği duyurulmuştu. 2011 yılında hayatımıza giren diziye dair bir süredir “Çok Yakında” ifadesi yer alıyordu. Ancak kesin tarih açıklaması netliğe kavuşmamıştı. BluTV’nin resmi YouTube hesabından paylaştığı video ile beraber beklenen dizinin tarihine dair açıklama yapılmış oldu.

Heyecanla beklenen dizinin izleyici ile buluşacağı tarih 25 Temmuz olarak duyuruldu. Yapılan duyuru ile beraber diziden bir sahneye de yer verilmiş. Dizinin efsane karakterleri Behzat, Hayalet, Şevket ve Tahsin Müdür’ün bir arada olduğu sahnede geçtiğimiz dönemde ülke gündeminde yaşanan olaylara da göndermeler dikkat çekiyor.

Dizinin eski sezonlarında başrol oyuncularından Harun (Fatih Artman) Eda (Seda Bakan)’nın olmayacağı biliniyor. Bununla beraber Savcı Esra rolüyle hatırlayacağımız Canan Ergüder yeni sezonda başka bir rol ile geliyor. Ercüment Çözer ile hafızalarda yer eden Nejat İşler’i yeni sezonda yine göreceğiz.

Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği dizinin senaryosu Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alınıyor. Behzat amirin cinayet büroya geri döneceği dizinin 6. sezonu çok konuşulacağa benziyor. Temmuz ayının son günlerinde hasretin sona ereceği Behzat Ç’den yeni önizleme sahnesini videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur