Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Avengers: Infinity War 1 Milyar Dolar Rekorunu En Kısa Sürede Kıran Film Oldu!

Dünya çapında büyük merak uyandıran Avengers: Infinity War rekora doymuyor. Zira Marvel’in yeni gözdesi, 1 milyar dolar hasılatına rekor sürede ulaşarak tarihe geçti.
Avengers: Infinity War 1 Milyar Dolar Rekorunu En Kısa Sürede Kıran Film Oldu!
Yorum

27 Nisan’da vizyona giren ve tüm zamanların en iyi Cuma açılışını yapan Avengers: Infinity War rekora doymuyor. Kaldı ki tıpkı Black Panther gibi Avengers: Infinity War da ön bilet satışlarında rekor kırarak yakalayacağı başarının sinyallerini vermişti.

Şimdi de 1 milyar dolarlık rekoru kırmakla kalmadı aynı zamanda bu rekoru en kısa sürede kıran film olarak adını tarihe yazdırdı. Zira Avengers: Infinity War’ın 1 milyar dolar sınırına ulaşması yalnızca 11 gününü aldı.

Bu özelliğiyle 1 milyar dolar kazancına 12 günde ulaşan Star Wars: The Force Awakens’ı yerinden eden Marvel filmi, büyük bir başarıya imza attı.

Avengers: Infinity War 1 Milyar Dolar Rekoruna Ulaştığı Süreyle de Rekor KırdıNeticede; pek çok film 1 milyar dolar sınırına ulaşsa da Avengers: Infinity War’ın bu sınıra ulaşma süresi, sinema tarihinde bir ilk olarak kayıtlara geçti. Haliyle film, daha da çok merak edilir hale geldi.

Diğer taraftan, süper kahramanların bir araya geldiği filmin toplam kazancının ne kadar büyük bir rakama ulaşacağı da merak konusu oldu.

Marvel Filminin Toplam Kazancı Merak Ediliyor Filmin henüz Çin’de vizyona girmemiş olması ve oradaki kazancın da bir hayli yüksek olacağına garanti gözüyle bakıldığı bilgilerini de ayrıca verelim. Kısacası; rekora doymayan film 2 milyar dolar sınırını aşacak gibi görünüyor. Ve bu tahminler doğru çıkarsa Marvel; Avatar, Titanic ve Star Wars: The Force Awakens’ın yanına dördüncü bir 2 milyar dolar barajını aşan filmini eklemiş olacak.

Nihayetinde; Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlet Johansson, Chadwick Boseman, Benedict Cumberbatch, Josh Brolin, Elizabeth Olsen gibi yıldızların bir araya geldiği filmin daha farklı rekorlarla gündeme gelmesi gayet muhtemel diyebiliriz. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Avengers: Infinit War sizce de kırdığı rekorların hakkını vermiş mi?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu