Yatırım yapmaya başla!

Drone’ların Korkulu Rüyası Athena Lazer Silahı İnsansız Hava Araçlarını DüşürüyorHer geçen gün gelişen teknoloji Dünya silah sanayisinde büyük yeniliklerin yaşanmasına neden oluyor. Sektörün en büyük firmalarından birisi olan Lockheed Martin, ABD ordusu için yeni bir lazer silahı geliştirdiğini açıkladı. Firma Athena ismini verdiği lazer silahının test görüntülerini içeren bir video yayınladı.

Athena lazer silahı, izlediğiniz görüntülerde 5 adet insansız hava aracını yakarak etkisiz hale getiriyor. Silah 30 kW gücüne sahip modül ile Drone’ları etkisiz hale getirirken bu modül opsiyonel olarak 120 kW seviyesine kadar çıkarılabiliyor. Hemen her araca kolayca monte edilebilen lazer silahı, havadan olabilecek tehditlere karşı gelişmiş koruma sağlıyor.

Hava araçlarına karşı son derece etkili olan Athena lazer silahının maliyet olarak oldukça hesaplı olduğu belirtiliyor. Görünmez ve sessiz olmasıyla da dikkat çeken lazer silahlarının, geleceğin en etkili savunma sistemlerinden biri olarak savunma sanayisinde yerini alacağı öngörülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum