Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

AscendEX Borsası Hermez’i Listelediğini Duyurdu

AscendEX borsası tarafından Ethereum tabanlı Hermez coini listelendi.
AscendEX Borsası Hermez’i Listelediğini Duyurdu

Kripto piyasasında Bitmax olarak bilinen borsa, geçtiğimiz günlerde AscendEX adını almıştı. Borsadan yapılan duyuru ile Wall Street Quant tüccarları tarafından geliştirilen Hermez’in listelendiğini açıkladı. USDT çifti olarak işleme açılan Hermez yazım itibariyle 6.60 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Kripto para AscendEX’e gelmeden önce Bitfinex, Bilaxy ve Uniswap gibi borsalarda listelenmiş durumdaydı. Hermez, Ethereum halka açık blok zincirinin üzerinde ödemeleri ve token transferlerini ölçeklendirmeye izin veren bir projedir.

Hermez, Etehereum Ağında İnşa Edildi

Hermez, Etehereum Ağında İnşa Edildi

Kripto para veri depolama için hesaplama yerine Ethereum blok zincirini kullanıyor. Ek olarak, sıfır bilgi kanıtlarından yararlanmak için zincir dışı hesaplamaların doğru bir şekilde gerçekleştirildiğine dair kolayca doğrulanabilir bilgi akışı sağlıyor. Hermez Network Token (HEZ), Hermez ağının ekonomik can damarı görevi görüyor. Ağdaki coinler kullanıcı işlemlerinin sansüre dayanıklı olmasını sağlıyor.

Hermez, koordinatör olmak isteyen herkesin ekosistemindeki bir sonraki partiyi oluşturma hakkını elde etmek için bağış yapmak istediği token sayısını teklif ettiği bir müzayedeyi entegre ediyor.

Hermez ağında bu mekanizma bağış olarak adlandırılıyor. Teklifin önemli bir kısmı Ethereum üzerinde çalışan protokollere ve sosyal hizmetlere bağışlanıyor. Hermez ağının amacı, ağa istikrar ve güvenlik sağlamak için tamamen ademi merkeziyetçi olma yolunda kademeli bir yol izlemektir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum