Yatırım yapmaya başla!

İki Tane Apple Watch Sahibi Olan Köpek: Wang Keke

İki Tane Apple Watch Sahibi Olan Köpek: Wang Keke

Bugünkü yazımız kimileri için biraz can sıkıcı olacakken, kimileri için de oldukça eğlenceli bir haber niteliği taşıyacak. Peki, haberimiz bazıları için neden can sıkıcı olacak dersiniz? Çünkü, birazdan belki de birçok kişinin hayatı boyunca kendisi için bile alamayacağı, ancak sevimli dostlarımızdan birine alınmış olan oldukça pahalı eşyalardan birini sizlere sunacağız. Bu pahalı eşyanın ne olduğuna gelecek olursak, dudak uçuklatacak değerde olan bu ürünün tanesi tam 12.000 dolar değerinde olan altın Apple Watch saatidir. Ayrıca bu saatten yalnızca 1 değil 2 adet satın alınmıştır. Hem de bir insan için değil de bir Sibirya Kurdu için!

Fiyatı duydunuz ve çok şaşırdınız değil mi? Hatta şu an belki de sinirleriniz bozulduğu için kendi kendinize gülüyor olabilirsiniz, zira neredeyse bir senelik maaşınızın değerinde olan bu saatlerin bir köpeğe alınmış olması birazcık trajikomik olabilir, değil mi? Ama yine de bu durumdan daha çok sinirinizi bozabilecek olan durumlarla da karşılaştık. Örneğin; daha önceki yazılarımızın birinde paylaştığımız sevimli dostlarımız için tasarlanmış Amour, Amour isimli köpek tasması da tam 3.2 milyon dolar değerindeydi. Yani 12.000 dolara alınmış bu saat, belki çok da pahalı değildir, ne dersiniz?

Sevimli dosta alınan pahalı hediye sizlerle:

Wang Sicong – Apple Watch

2 Tanesi 24.000 Dolar

Wang Sicong - Apple WatchHer neyse, sonuçta istediğiniz kadar kızın ya da gülün, artık yapacak bir şey yok. Bununla birlikte, köpeği için 12.000 dolar değerinde olan bu altın saati kimin aldığını söylediğimizde, bu durum sizin için o kadar da şaşırtıcı bir haber olmayabilir. Çünkü bu üründen sevimli dostu için 2 adet alan kişi Çin’in en zengin adamı olan gayrimenkul yatırımcısı Wang Jianlin’in oğlu Wang Sicong’dur.

26 yaşında olan ve kendilerine ait olan aile şirketinde direktörlük yapan Wang Sicong, aynı zamanda Çin’in en zengin adamının oğlu olduğu için sosyal medyada da oldukça öne çıkan ve ünlü bir isimdir. Henüz Türkiye’de bile satışa sunulmayan ve el yakan bir fiyata sahip olan Apple Watch’u köpeğinin ön patilerine takarak çektiği resmi sosyal medyada paylaşan Wang Sicong, fotoğrafın altına da şu açıklamayı yazdı: “Artık benim de yeni saatlerim var. Aslında 4 patim olduğu için, 4 tane saatim olması gerekirdi, ama bu çok saçma ve görmemişlik gibi duracağı için yalnızca 2 tane aldım. Peki, sizin de benimki gibi saatiniz var mı?” Sosyal medyada ve Çin gazetelerinde büyük yankı uyandıran olay, insanların oldukça ilgisini çekti.

Ne dersiniz, bir milyoner olsaydınız tanesi 12.000 dolar değerinde olan bu Apple Watch’u siz de tüylü dostunuz için satın alır mıydınız? Yoksa bu davranışı yalnızca büyük bir saçmalık olarak mı düşünürdünüz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum