Yatırım yapmaya başla!

Apple ve Samsung’un Uygun Fiyatlı Telefonları Pil Testinde Karşılaştı

Bir YouTube kanalı, Apple Samsung ve OnePlus’ın uygun fiyatlı modellerini pil testinde karşı karşıya getirdi.
Apple ve Samsung’un Uygun Fiyatlı Telefonları Pil Testinde Karşılaştı

Akıllı telefon üreticileri farklı kullanım amaçlarına yönelik pek çok model tanıtıyor. Tüm dikkatler üst seviye telefon modellerinde olsa da, uygun fiyatlı modeller de büyük ilgi görüyor. Son dönemde Apple, Samsung ve OnePlus ucuz telefon modelleri ile öne çıkıyor.

YouTube yayıncısı Mrwhosetheboss, iPhone SE 2020, iPhone 11, iPhone 11 Pro, Galaxy S20 ve OnePlus modellerini pil testine soktu. Bu telefonların bataryaları sırasıyla 1.821 mAh, 3.110 mAh, 3.046 mAh, 4.000 mAh ve 4.300 mAh kapasiteye sahip.

Testte sadece iPhone 11 Pro modelinin üst seviyeye hitap ettiğini diğer modellerin ise bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan testte telefonlar üzerinde farklı işlemler yapıldı. Oyun, video ve bir dizi uygulama üzerinde yapılan testte şarjı ilk tükenen cihaz iPhone SE 2020 oldu.

Bu telefonu sırasıyla iPhone 11, Galaxy S20 ve iPhone 11 Pro modellleri takip etti. Şarjı en uzun süre giden telefon ise tahmin edileceği üzere en büyük pile sahip olan OnePlus 8 oldu.

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone SE 2020 modeli diğer telefonlara göre daha küçük bir boyuta sahip. Bu da telefonun bataryasının daha küçük olmasına neden oluyor.

Yeni nesil iPhone SE 2020 modeli yapılan testte 3 saat 46 dakika açık kaldı. Testin lideri OnePlus 8 ise 7 saat 55 dakika ile büyük bir başarı elde etti. Yapılan batarya testinin tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum