Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Apple’ın Uygun Fiyatlı Yeni Telefonu iPhone XR Dayanıklılık Testinde GörüntülendiApple’ın Uygun Fiyatlı Yeni Telefonu iPhone XR Dayanıklılık Testinde Görüntülendi

ABD’li teknoloji devi Apple, geçtiğimiz 12 Ekim tarihinde yeni amiral gemileri iPhone XS, XS Max ve XR’ın tanıtımını gerçekleştirmişti. Düzenlenen etkinlikte iPhone XR diğer modellere nazaran uygun fiyatı ile dikkat çekmişti. Genel itibari ile cep yakan iPhone modellerinin arasında XR’a ilginin daha fazla olduğu görüldü.

Kullanıcılara teslimatı başlayan XR’ın yoğun ilgi sebebiyle stoklarda tükenme noktasına geldiği açıklandı. Cihazın dayanıklılık derecesinin ne olduğu ise iPhone meraklıları tarafından merak edilen ayrı bir konuydu. Apple cihazları üzerinde yaptığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything kanalının yeni konuğu iPhone XR oldu.

Testte ilk olarak iPhone XR’a ekranını çizme işlemi uygulanıyor. IPS ekrana sahip cihaza uygulanan ekran çizme işleminde, beşinci seviyeye kadar dayanan iPhone XR, 6. seviyeden sonra uygulanan çizme işlemine dayanamıyor. Telefonun yan bölümleri kolayca çizilirken, kameraya uygulanan işlem sonrası dayanıklılık dikkat çekiyor. Cihaz ayrıca bükülme testinden de alnının akı ile çıkarken, ateşe tutulan ekranın etkilenmemesi de gözlerden kaçmıyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur