Korkunç Serinin Annabelle Comes Home’dan Yeni Fragman Geldi

Korku filmlerinin kendisine has bir kitlesi olduğunu söyleyebiliriz. İzleyiciyi adeta koltuğa kilitleyen birbirinden yepyeni korkunç yapımlar gelmeye devam ediyor. Son olarak korku filmi tutkunlarının bir süredir beklediği Annabelle Comes Home filminden yeni fragman yayınlandı. The Conjuring serisinin son filmi olan yapım yine izleyiciye korkunç anlar yaşatmak için geliyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Saw ve Insidious gibi korkunç filmlerden tanıdığımız James Wan yer alıyor. Tüyler ürperten serinin son filminde Ed ve Lorraine çifti şeytan ve cinlerin varlığını araştırdığı sırada, oyuncak bebek Annabelle’in yarattığı yıkım ile mücadele ediyor.

Çift, olanlardan korunmak adına oyuncak bebeği kutsal olduklarına inandıkları bir camın arkasına koyar ve rahipten yardım isterler. Ancak bu yapılanlar yaşanacak korkunç olayları engellemeye yetmeyecektir.

Filmin başrollerinde yine önceki filmlerdeki gibi Patrick Wilson, Vera Farmiga ve Mckenna Grace üçlüsü yer alıyor. Filmin izleyici ile buluşacağı tarih ise 26 Haziran. Korku temalı yapımlar arasında kendisine yer edinmesine kesin gözüyle bakılan Annabelle Comes Home filminin fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur