Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Annabelle 3, Unutulmaz Korku Filmi “O”nun Senaristinin Yönetmenliğiyle Geliyor!

Geçen yıla damgasını vuran Annabelle'nin devam halkası, 2019'da gösterime giriyor. Ve filmin yönetmenlik koltuğunda It'in senaristi Gary Dauberman oturuyor.
Annabelle 3, Unutulmaz Korku Filmi “O”nun Senaristinin Yönetmenliğiyle Geliyor!
Yorum

Son yılların en ürkütücü filmlerinden biri olan, hatta izleyicisini hastanelik etmesiyle gündeme gelen Annabelle 2’nin devamı geliyor. Unutulmaz korku filmleri listelerinin olmazda olmazı Korku Seansı’nın spin-off serisi Annabelle, üçüncü devam halkasıyla yine yürekleri ağza getirmeye hazırlanıyor.

En az Annabelle 2: Kötülüğün Doğuşu kadar başarılı olacağı konuşulan devam halkası, ekibiyle geçen yıl gösterime giren ikinci filmin üzerine çıkacak gibi duruyor. Zira Temmuz 2019’da vizyona girmesi beklenen Annabelle 3, ekibinde birbirinden dikkat çekici isimler barındırıyor.

15 milyon dolarlık düşük bütçesine rağmen 306 milyon dolarlık gişe hasılatına ulaşan Annabelle 2, üçüncüsüyle seyirciyi korkutmaya geliyor.

 Annabelle 3 2019'da GeliyorKaldı ki ilk Annabelle de 6.5 milyon dolarlık bütçesine rağmen 257 milyon dolarlık gişe hasılatı yapmıştı. Kısacası; Annabelle 3’ün bu kadar merak edilmesi gayet olağan diyebiliriz. Peki, serinin önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen üçüncü halkası hakkındaki detaylar neler?

Öncelikle filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapacak Gary Dauberman’dan bahsedelim. Çünkü Gary Dauberman, rekor kıran It filminin senaristliğini de yapmıştı.

Diğer bir ifadeyle; 2017’nin son çeyreğine damgasını vuran ve palyaço fobisini yeniden hortlatan O ile hafızalarda iz bırakmıştı.

Gary Dauberman Annabelle 3'ü YönetecekYani The Hollywood Reporter’ın yaptığı haberde yer alan bu bilgi, Annabelle 3’ün merakla beklenmesi için gereken nedenlerden yalnızca bir tanesi.

Sonuçta; Annabelle 3 ile ilk kez yönetmenlik deneyimini yaşayacak olan Gary Dauberman’ın ekibe dahil olması büyük yankı uyandırdı. Yeri gelmişken ilk filmin John Leonetti tarafından; ikincisinin ise Lights Out (Işıklar Sönünce) ile hatırlanan David F. Sandberg tarafından yönetildiğini söyleyelim.

Diğer taraftan; detaylar hakkında ayrıntı verilmese de Annabelle 3’ün öyküsünün yeniden şeytani porselen bebeğe odaklı olacağı belirtildi. Zaten diğer türlüsü de kabul edilemezdi! Kısacası; It filminin senaristinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak Annabelle 3’ün ne kadar korkutucu olacağı heyecanla bekleniyor diyebiliriz.

Tam da burada özleyenler ya da hala izlemeyenleri düşünerek, aşağıya Annabelle 2’nin fragmanını bırakalım;

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu