Paylaşım

Android Özellikleri ile Donatılmış iOS 13 Konsepti

 

Şu günlerde Apple kullanıcıları iOS 12’ye geçiş aşamasındayken bir yandan da iOS 13 ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki yıl çıkacak iPhone modellerinde yüklü olarak gelecek iOS 13’ün ne gibi yeniliklere sahip olacağı pek çok kişi tarafından merak konusu. Jacob Rendina adlı bir kullanıcı, iOS 13 için yeni bir konsept video hazırlamış.

Hazırlanan iOS 13 konseptinde Android kullanıcıların sıkça kullandığı özelliklere yer verilmiş. Hazırlanan konsept videoda kırmızı renklerin ağır bastığı bir iOS işletim sistemine yer verilmiş. Kilitlenebilir uygulamaların göze çarptığı konseptte multi-task özelliği geliştirilmiş ve 3D Touch özelliği ile birleştirilmiş.

Karanlık temanın dikkat çektiği yeni konseptte ekran üzerinden not alma ve her zaman açık ekran özellikleri dikkat çekiyor. Genel itibariyle konsept videoya baktığımızda Android esintilerine tanık oluyoruz. iOS 13 işletim sisteminde bu özelliklerin hangisi olur bilinmez. Bunun için Apple’ın yılın sonuna doğru gerçekleştireceği tanıtımı beklememiz gerekiyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur