Paylaşım

Amazon Julia Roberts ve Sam Esmail’li Serisi Homecoming için Tarih Verdi!

 

Amazon, Julie Roberts ve Sam Esmail gibi iki önemli ismi barındıran yeni serisi Homecoming için tarih verdi. Yayınlanan tanıtım videosunda 2 Kasım’da prömiyer yapacağı bildirilen seri, yaratıcıları, güçlü kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekti.

Radiohead’in Everything in Its Right Place isimli parçasıyla çok daha etkileyici olan videoda yalnızca bir sosyal hizmet görevlisini canlandıran Julia Roberts görüldü. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Roberts’ın hayat verdiği Heidi Bergman karakterinin, savaştan dönen askerleri hayata geri kazandırmaya çalıştığı kaydedildi.

Gimlet Media’nın aynı isimli hikayesinden uyarlanan seride Julia Roberts’a Bobby Cannavale, Alex Karpovsky ve Shea Whigham’ın eşlik edeceği belirtildi. Tüm bunların yanında psikolojik gerilim serisini ödüllü Mr. Robot dizisi ile tanınan Sam Esmail’in yönetmesi, projenin çok daha fazla merak edilmesini sağladı. Bununla birlikte, Sam Esmail’in halihazırda onay verilmiş ikinci sezonda da yürütücü yapımcı olarak görev alacağı söylendi.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur