Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Altınyağ Madencilik 990 Bin TL Değerinde Taşınmaz Alıyor

Altınyağ Madencilik, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde toplamda 22 bin 500 metrekare büyüklüğünde, tarla niteliğinde taşınmaz almaya karar verdi.
Altınyağ Madencilik 990 Bin TL Değerinde Taşınmaz Alıyor

Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tekirdağ’da toplam değeri 990.000 TL olan varlık alımına karar verdi. Şirketin Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan (TMSF) ihale yoluyla satın almış olduğu maden sahası bölgesinde bulunan yerlerin, mülk sahiplerinden alınması konusunda fikir birliğine vardığı söylendi.

Söz konusu taşınmazların birisi Malkara İlçesi, İbrice Mahallesi, Sıvatlar Mevkii 41 Parselde kayıtlı toplam 11.500 metrekare, tarla niteliğindeki alan oldu. Buna yapılacak ödeme miktarı 500.000 TL olarak bildirildi.

Aynı mahallede, Sıvatlar Mevkii 37 Parselde kayıtlı toplam 5.400 metrekare tarla niteliğindeki taşınmaz için 240.000, Sıvatlar Mevkii 36 Parselde kayıtlı toplam 5.600 metrekare tarla için ise 250.000 TL bedel biçildi.

Şirketin ALMAD kodlu hisseleri, zayıf performans gösterirken geçen haftayı satıcılı tamamladı.
Altınyağ Madencilik Hissesi Yıllık Değişim Grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

Son fiyatı 1,85 TL olan hisseler, haftalık bazda 1,83 – 2,00 arasında hareket ederek, %1’den fazla geriledi. Aylık dönemde kaydettiği en yüksek fiyat 2,00 TL olurken, en düşüğü 1,71 oldu.

Altınyağ hisseleri aylık bazda %8’den fazla, yıllık %31’den fazla yükseldi. 52 haftalık değişimi 1,38 – 3,63 oldu.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum