Yatırım yapmaya başla!

Dağ Filmlerinin Yaratıcısı Alper Çağlar ‘Göktürk Üçlemesi’ne Hayat Verecek!Türk tarihine göz attığımızda destansı onlarca hikayeye rastlamamız mümkün. Özellikle son günlerde tarihimize ışık tutan pek çok olaya dair filmler ve dizilerin çekildiğine tanık oluyoruz. Bunlardan biri ise Dağ filmlerine ve son olarak Börü dizisine hayat veren Alper Çağlar olmakta.

Büyük işlere imza atmış yapımcı Alper Çağlar, önümüzdeki yıllarda Göktürk Üçlemesi’nin filmlerini yapacağını duyurdu. Toplamda 3 film olarak karşımıza çıkacak yapım 6 yıllık bir süreye yayılmış olacak. Videoda Alper Çağlar’ın kendi sesinden Göktürk Üçlemesi filmlerine dair yaptığı tanıtıma tanık oluyorsunuz.

Alper Çağlar yaptığı açıklamamda Göktürk Üçlemesi’ne son derece özen göstereceğini belirtiyor. Sinema dünyasında bugüne kadar hayali kahramanların hikayesine yer verildiğini belirten Çağlar, bizim bizzat yaşanmış hikayelerimizin, destanlarımızın olduğunu ve bunlardan en önemlilerinden olan Göktürk tarihini aceleye gelmeyecek şekilde beyazperdeye aktaracağını ifade ediyor.

Anons tanıtımında üç filmin vizyona girmesi planlanan tarihlerine yer veriliyor. Daha önce yapmış olduğu büyük işlerle adından söz ettiren Alper Çağlar’ın yine muhteşem bir işe imza atacağını söylersek abartmış olmayız.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum