Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

ABD Hisseleri Önceki Satış Dalgasının Ardından Güne Karışık Başladı

Dow Jones eksi-artı arasında bocalarken hem S&P 500 hem de Nasdaq, önceki seanstaki sert düşüşten toparlanmaya çalışıyor.
ABD Hisseleri Önceki Satış Dalgasının Ardından Güne Karışık Başladı

Güne karışık başlayan ABD piyasalarında önceki günün kayıplarından sonra temkinlilik olduğu görülüyor. Dow Jones, kazançlar ve kayıplar arasında gidip gelirken, hem S&P 500 hem de Nasdaq Cuma günü yeşile döndü.

Önceki kapanışı 31 bin 402 puandan yapan Dow Jones Industrial Average, güne düşüşle başladı. ABD saatiyle öğleden önce 10:00’a doğru yapılan işlemlerde endeks, %0,4 civarında ekside seyrediyor. Açılışın ardından gördüğü en düşük seviye ise 31,255.21 olmuş.

Dow Jones’un aksine Nasdaq ve S&P 500 ise artıda seyrediyor.
Dow Jones 26 Şubat Eksi
Kaynak: MarketWatch

Önceki kapanışı 3,829.34 puandan yapan S&P 500, güne yükselişle başladı. Yapılan ilk işlemlerde 3,853 puana kadar yükselen endeks, dalgalı seyir izliyor.

Nasdaq ise önceki kapanışı 13,119.43 seviyesinde yaptıktan sonra güne 13,253’ten başladı. Halen devam eden işlemlerde an itibarıyla en yüksek 13,316’yı gören Nasdaq, 10:00 sıralarında %0,2 artıda seyrediyor.

Hisseler, önceki seansta keskin satış yapan Big Tech hisselerinin toparlanmasıyla arttı. Veri cephesine bakıldığında ise ABD’de kişisel harcamalar ve gelir Ocak’ta arttı ve PCE enflasyonu bastırıldı. Bu arada ABD’de meclisin bugün 1,9 trilyon dolarlık yeni teşvik planını oylayacağı biliniyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum