Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

13 Reasons Why Oyuncuları Yapılan Zamla Üçüncü Sezonda Çuvalla Para Kazanacak!

Netflix’in en popüler ve en tartışmalı dizilerinden biri olan 13 Reasons Why, bu kez oyuncuların maaş artışıyla gündeme geldi. Detaylar aşağıda;
13 Reasons Why Oyuncuları Yapılan Zamla Üçüncü Sezonda Çuvalla Para Kazanacak!
Yorum

Netflix’in en popüler ve en tartışmalı dizilerinden biri olan 13 Reasons Why’ın 3. sezon hazırlıkları kapsamında, oyuncular ile yapımcılar arasında müzakerelerin devam ettiği bildirildi. Zira serinin dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşması ve en iyi Netflix dizileri denildiğinde akla ilk gelenlerden olması, görünen o ki 13 Reasons Why’ın genç oyuncularını harekete geçirdi. Buna göre, ünlü dizinin oyuncularının istediği zamlar, Netflix serisinin başarısını açıkça gösterdi.

Örneğin; intihar eden genç kız rolündeki Hannah Baker’ın ikinci sezon sonunda seriye veda etmesiyle birlikte odak noktası olan Dylan Minnette!

13 Reasons Why Oyuncularına Ne Kadar Zam YapılacakYabancı kaynaklarda çıkan verilere göre; 1996 doğumlu Dylan Minnette’nin 13 Reasons Why’ın yeni sezonunda bölüm başına 200 bin dolar ücret istediği söyledi. Minnette’nin yanında Brandon Flynn, Alisha Boe, Justin Prentice, Christian Navarro, Miles Heizer, Devin Druid ve Ross Butler’ın ise 150 bin dolar istedikleri belirtildi.

Bu noktada, istenen rakamların 13 Reasons Why’ın ilk sezonuna kıyasla çok yüksek olması gözlerden kaçmadı.

13 Reasons Why Oyuncuları Ne Kadar MaaşNitekim şimdilerde bölüm başına 150 bin dolarlardan genç oyunculardan pek çoğunun diziye başlarken 20 ila 60 bin dolar arasında ücretlere anlaşma yaptığı biliniyordu. Bu noktada, 13 Reasons Why’ın Stranger Things’i andırması dikkat çekti. Çünkü Netflix’in gözdelerinden Stranger Things de benzer bir haberle gündeme gelmişti.

İkinci sezonu 27 Ekim’de yayınlanan Stranger Things’in başrol oyuncularının yeni sezon için kayda değer bir ücret artışı istedikleri açıklanmıştı. Dizinin başrol oyuncuları, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Caleb McLaughlin, Winona Ryder ve David Harbour’ın yeni sezonda ücretleri misli misli katladıkları görülmüş, çocuk oyuncuların maaşları 250 bin dolarlara yükselmişti.

Hatta Eleven’ı canlandıran Millie Bobby Brown’a bölüm başına 350 bin dolar verileceği iddia edilmişti. Bunun da toplam 3.2 milyon dolar anlamına geleceği aktarılmıştı. Kısacası, Netflix’in borç üstüne borç alıyor olması, pek şaşırtıcı değil. Çünkü platform, bir dizisinin oyuncuları için dahi çuvalla para ödüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu