Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

1 Dakikalık Filmler de Sizleri Oldukça Etkileyebilir!

Bazen 1 dakika oldukça uzundur! Bunun bir film olduğunu düşününce şaşırabilirsiniz; ancak özellikle korku alanında 1 dakikalık filmler sizi etkileyebilir!
1 Dakikalık Filmler de Sizleri Oldukça Etkileyebilir!
Son Güncelleme: 
Yorum

Evet, bugün sizlere 1 dakikalık filmlerden bahsedeceğim. Kabul ediyorum, birçoğunuz “1 dakikalık film mi olur?” diyor olabilirsiniz. Ancak bu mümkün ve açıkçası çok da güzel oluyor. Şu kadar söyleyeyim, keşke devamı olsa diyeceğiniz ve sizi merakta bırakacak tarzdan konuları işleyerek kafanızın içine giriyorlar.

Çoğu insan film izlerken sıkıldığını belirtmekte ve bu nedenle de dizi izlemeye yönelmektedir. Aslında bunun yerine, çok sayıda kaliteli kısa filme ulaşabilirsiniz. Bazı insanlar ise kısa filmlerin yeteri kadar etkileyici olmadıklarını, hikayeyi tam olarak aktaramadıklarını ve sonunu tahmin edilebilir yaptıklarından dolayı rahatsızdır. Ancak dediğim gibi 1 dakikalık filmlerde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Çünkü size direkt olarak olayı verir ve geri kalan saniyelerde neler olabileceğini düşünmeye zorlar.

1 dakikalık filmler arasından Oscar adayı dahi çıkmıştır. Aslında çok şanslıyız çünkü günümüzde yaratıcı insan sayısı bir hayli yüksek ve bu da çevrelerindeki insanlar için oldukça iyi bir şans. Evet şans, neden mi? O yaratıcı kişi, sizin kurmaktan korktuğunuz hayalleri kurar; sizin mantığınıza uymayan sürekli bir şeyler yapacağından bahseder. Yani bu tarz kişiler, insanları kendilerine hayran bırakırlar. Yanında öyle bir insan olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. İşte, bu kişilerin birer dakikalık film yaptığını düşünün. Ne kadar başarısız olabilirler ki? Haydi, bu 1 dakikalık filmlere bir şans tanıyalım.

Sizler için düzenlediğimiz filme aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz film sizde nasıl bir etki yarattı bilemem ama ben anneme ilk izlettiğimde korktuğunu söylemişti. Yani, 1 dakika deyip geçmemek gerek.

Arkadaşlar sizleri bilemem ancak ben, kısa filmleri izlemeye başladığımdan bu yana, başka bir şey izleyesim gelmiyor. O kadar başarılı ve yaratıcı şeyler var ki gerçekten hepimizi şaşırtacak derecede. Ancak en kötü tarafı, sürprizle biten filmlerin sonunu asla öğrenemeyecek olmamız. Şöyle bir bakınca; aslında o kadar da kötü değil. Neden mi? Çünkü senaryoyu yazan kişi, bittiği yerden bizim devam ettirmemizi istemekte. Geri kalanını tamamen bizim hayal gücümüz ve yaratıcılığımıza bırakmaktadır. Eğer 1 dakikalık filmler sizin de hoşunuza gittiyse internetten daha fazlasına erişebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu