Yatırım yapmaya başla!

YouTube Music, Yeni Şarkıların Keşfedilmesini Sağlayan Özelliğini Yayınladı

YouTube Music için bir süredir beklenen Keşfet özelliği kullanıcıların beğenisine sunuldu.
YouTube Music, Yeni Şarkıların Keşfedilmesini Sağlayan Özelliğini Yayınladı

Son dönemde mobil cihazların da yaygınlaşması ile beraber dijital uygulamalar yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Çevrimiçi müzik servisleri de bu amaca yönelik olarak sürekli geliştiriliyor. Müzik servisleri arasında Spotify ve Apple Music’in başı çektiğini söyleyebiliriz. Son dönemde YouTube Music’in de yaptığı yenilikler ile bu rekabete ortak olmak istediği biliniyor. Google’ın sahibi olduğu müzik servisi son dönemde pek çok yeni özellik ile donatılmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde YouTube Music’in kütüphane arayüzünü yenileyen bir özellik ortaya çıkmıştı. Bilindiği üzere sosyal medya uygulamalarının büyük bölümünde etkileşimi artırmak adına ‘Keşfet’ özelliği tercih ediliyor. Instagram ve Twitter’da bu bölüm kullanıcıların en çok ilgi kullandığı alanların başında geliyor. Bu özellik artık YouTube Music uygulamasında da kullanılabilir olacak.

Keşfet Özelliği Sunuldu

Keşfet Özelliği Sunuldu

YouTube Music’e gelen yeni güncelleme ile artık kullanıcılar Keşfet bölümünü kullanabilecek. Bu özellik sayesinde yeni çalma listelerini ve şarkılara ulaşmak çok daha kolay olacak. Daha önce uygulamada Hotlist adı verilen sekmenin adı Keşfet olarak değişmiş oldu. Şirket yeni güncellemesini Android ve iOS uygulaması için yayınladı ancak herkese ulaşmasının biraz azman alabileceği belirtiliyor.

Kullanıcıların yeni albüm ve şarkıları görebilecekleri bu alanda ayrıca Ruh Halleri ve Türler adı altında bir bölüme yer veriliyor. Bu alanda kullanıcıların ruh hallerine yönelik olarak farklı çalma listeleri sunulacak. Şu an için mobil uygulamalar için sunulan özelliğin önümüzdeki günlerde masaüstü tarafında da sunulması bekleniyor. Tabi bunun ne zaman olacağı şu an için belirsiz.

YouTube Music’e abone olmak için ülkemizdeki kullanıcılar aylık 13.99 TL ile hizmet alabiliyor. Ayrıca 16.99 TL ile Premium abone olanlar da YouTube Music hizmetinden yararlanabiliyor. İlk aboneliklerde 3 ay ücretsiz deneme süresi bulunuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum