Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

PUBG Mobile’a Gelecek Güncelleme ile Yeni Bir Hile Koruması Gelecek

PUBG Mobile’a önümüzdeki günlerde yayınlanacak güncelleme ile yeni bir anti hile özelliği eklenmiş olacak.
PUBG Mobile’a Gelecek Güncelleme ile Yeni Bir Hile Koruması Gelecek
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Son yıllarda Battle Royale türündeki oyunlara kullanıcılar büyük ilgi göstermeye başladı. PUBG, Fortnite, Call of Duty: Mobile ve Call of Duty: Warzone gibi oyunlar milyonlarca kişi tarafından oynanıyor Bu oyunlar arasında PUBG Mobile’ın en popüler yapımlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Oyun geçtiğimiz günlerde Hindistan hükümeti tarafından yasaklanmıştı. Çin’den sonra dünyanın en yüksek nüfusuna sahip olan ülkede PUBG Mobile’ın yasaklanması önemli bir kayıp oldu. Tencent’in geliştiricisi olduğu oyun yeni özelliklere kavuşmayı sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile’da hile yapan milyonlarca kullanıcının uzaklaştırıldığı açıklanmıştı. Oyuncuların dert yandığı en büyük sorunlardan biri olan hileye karşı önlemler alan şirket, 2 milyon kullanıcının hesabını askıya almıştı. Önümüzdeki günlerde oyun için yeni bir güncelleme yayınlanacak ve hileye karşı önlem artırıcı yeni bir yazılım sunulmuş olacak.

Anti Hile Yazılımı Geliyor

Anti Hile Yazılımı Geliyor

Oyunun Twitter hesabından önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni güncellemeye dair açıklamalar yapıldı. PUBG Mobile 1.0 sürümü ile yayınlanacak güncellemede yeni bir anti yazılım bulunuyor. New Era başlığı ile yayınlanacak güncelleme ile beraber Erangel 2.0 haritası da oyuncuların beğenisine sunulacak. Şirket açıklamasında yaygın olarak kullanılan Cheat Z, Cheat M, Grass Hack ve Auto Aim hilelerinin daha etkin bir şekilde tespit edileceğini belirtiyor.

Yazılım ile izleme faaliyetleri optimize edilecek ve güvenlik sorunları düzeltilmiş olacak. Ayrıca genel sohbet ekranında hile yazılımı reklamı yapan hesapların banlanması sağlanacak. Yapılan paylaşımda yeni güncelleme ile gelecek yenilikler şu şekilde sıralanıyor:

  • Daha fazla optimize edilmiş izleme sistemi
  • Sabit motor güvenlik sorunları
  • Güvenlik izlemenin performans üzerindeki etkisi optimize edildi
  • Güvenlik protokollerinin süreci ve araçları optimize edildi
  • Livik ceza eşiğinde sıkılaştırılmış güvenlik protokolleri
  • Sohbet kanalı hile tanıtımlarında çöküş
  • Dereceli TDM’de çöküş

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi yarın yayınlanacak ve oyuncuların beğenisine sunulacak. Anti hile yazılımının ne derece etkili olacağını bu güncellemeden sonra daha net bir şekilde görme imkanı bulacağız

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.