Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

WhatsApp’ın Kullanışlı Özelliği Resim İçinde Resim Modu Web Sürümüne Geldi

Geçtiğimiz günlerde Android kullanıcılarına sunulan resim içinde resim modu son olarak WhatsApp Web için yayınlandı.
WhatsApp’ın Kullanışlı Özelliği Resim İçinde Resim Modu Web Sürümüne Geldi
Son Güncelleme: 
Yorum

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son dönemde pek çok yeni güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu özellikler arasında son dönemde resim içinde resim modu en çok kullanışlı güncellemelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar uygulamadan çıkmadan paylaşılan bir içeriği izleme imkanı buluyorlar.

Bu özellik daha önce iOS ve Android kullanıcılarına sunulmuştu. WhatsApp kullanıcılarının en sevdiği özelliklerden birisi olan resim içinde resim modu son olarak Web sürümü için yayınlandı. Bu sayede artık uygulamaya web sürümü üzerinden bağlanan kişiler, paylaşılan video içerikleri küçük bir pencere açarak izleme imkanına sahip olacaklar.

Kullanışlı Özellik Web Sürümünde

Kullanışlı Özellik Web Sürümünde

WhatsApp’ı iOS ve Android üzerinden kullanan kullanıcılar, Facebook, YouTube, ya da Instagram videolarını mesajlaşma uygulamasından çıkış yapmadan izleme imkanı buluyorlar. PiP modu WhatsApp Web sürümüne geldi ancak bu özellik şu an için sadece platformun kendi videolarına özel olarak kullanılabiliyor.

YouTube ve Facebook videoları önceden olduğu gibi yan sekmede açılmaya devam ediyor. Yeni modu kullanmak isteyen kullanıcıların WhatsApp Web sürümünü 0.3.1846’ya güncellemeleri gerekiyor. WABetaInfo yaptığı duyuruda, yeni özelliğin tüm dünyada dağıtılmaya başlandığını açıkladı.

WhatsApp Web genellikle kendisini otomatik olarak güncelleyecektir. Ancak güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılar, Ayarlar sekmesinden uygulama önbelleğini temizleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu