Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp Business İş Dünyasının Devleri Tarafından Test Ediliyor

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın iş dünyası için geliştirdiği Business uygulaması, dünyanın önde gelen şirketleri tarafından test edilmeye başlandı.
WhatsApp Business İş Dünyasının Devleri Tarafından Test Ediliyor

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bugüne kadar herhangi bir gelir politikası geliştirmemesi ile dikkat çekiyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde WhatsApp’ın sahibi olan Facebook’un şirket için gelir modeli oluşturma çalışmalarına başladığı haberi gündemde yer almıştı.

Popüler mesajlaşma uygulaması gelir getiren ve kurumsal ürün olan WhatsApp Business’in tanıtımını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmişti. WhatsApp yeni iş uygulamasını test etmek için dünyanın önde gelen şirketlerinden geri dönüşler alıyor. Şirketler arasında, Netflix, ve UBER gibi devlerin yer aldığı ve yaklaşık 100 firmanın yer aldığı belirtiliyor.

WhatsApp’tan Dev Şirketlere Kurumsal Çözüm

WhatsApp Business, işletmelerin müşterileri ile iletişim kurmalarını sağlayacak şekilde geliştirildi. Geçtiğimiz ay tanıtılan uygulama, şirketlerin kullanıcılarına göndermek istediği mesajları önceden zamanlamasına ve  istatistikleri kontrol etmesine imkan tanıyacak şekilde geliştirildi.

Ücretli tarifeye sahip olan WhatsApp Business, ülkeden ülkeye değişen fiyatlara sahip olmakta. Yeni geliştirilen API, Netflix, Uber, ve benzer 100 şirket tarafından test aşamasında. Herhangi bir mesaj gönderme limiti olmayan uygulama ile dünyanın dev şirketlerine yeni bir çözüm sunuyor.

WhatsApp Business uygulaması, kurumsal şirketlerin pek çok derdine deva olabilir. Herhangi bir GSM numarasına gerek olmadan kurulan uygulamayı, işletme telefonunu kullanarak istenilen cihaza kurmak mümkün. Müşterilerin kategorize edilebildiği WhatsAp Business’de şirketler kullanıcılara otomatik yanıtlar ya da planlı mesajlar atabiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum