Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Uykusuzluk Çekenlerin Kurtarıcısı Teknolojik Yatak: “iNyx”

Uykusuzluk Çekenlerin Kurtarıcısı Teknolojik Yatak: “iNyx”
Son Güncelleme: 
Yorum

Bazı günler salondaki koltukta, televizyon ya da bilgisayar başında uyuya kalırız; fakat yatağımıza geçtiğimiz zaman sanki demin uyuya kalan değilmişsiniz gibi uykunuz kaçar. Yatağın her köşesini karış karış gezsek de göz bandı takıp kendimizi uyumaya zorlasak da sabahı sabah eder ve güneşin doğuşuna, yeni günün başlangıcına şahitlik ederiz. Artık, uyumak için çok geçtir ve kalkıp işe gitmek zorundasınızdır.

Eğer sizler de bu tarz uyku sorunu yaşıyor ya da müziksiz veya film izlemeden uyuyamıyorsanız, karanlıkla ilgili bazı problemleriniz varsa; iNyx adındaki yatak bütün bu sorunlara son vererek konforu ayağınıza getiriyor! Hatta getirmekle kalmıyor, ayrıca kesintisiz ve rahat bir uyku için de birbirinden lüks imkanlar sağlıyor. Yatak odanızın tamamını tek bir yatak içerisinde toplayan bu teknolojik eşyanın sahip olduğu imkanlara ve özelliklere dilerseniz birlikte daha yakından göz atalım.

İşte karşınızda uykusuzluk çekenlerin derdine deva olacak teknolojik yatak!

Gerçek Olamayacak Kadar Güzel Olanakları Yatağınıza Getiren iNyx’in Tasarımı

Gerçek Olamayacak Kadar Güzel Olanakları Yatağınıza Getiren iNyx'in TasarımıiNyx; rahatlığın, mahremiyetin, katıksız tembelliğin görkemli bir kalesidir. Dünyanın en işlevsel, en havalı ve belki de sunduğu imkanlara göre en uygun fiyatlı yatağıdır. Bu devrim niteliğindeki yatak, iki farklı tarzda karşımıza geliyor. En pahalı lüks mobilyalar gibi milyonlarca dolar ödemeden, lüks ve konforu bir arada yaşamanızı sağlayan bu yatağın ayak ucunda katlanabilir bir mekanizmanın yanı sıra, rahatlatıcı bir aromatik dağıtıcı sistem bulunmaktadır. Kesintisiz ve rahat bir uyku ile birlikte eğlenceli yatak keyfi sunan bu eşya, olağanüstü olanaklara da sahiptir.

Kelimenin Tam Anlamıyla Rüya Gibi İmkanlar Sunan iNyx

Kelimenin Tam Anlamıyla Rüya Gibi İmkanlar Sunan iNyxSabahları güneş vurduğunda uyuyamıyor musunuz ya da film izlemeden rahat bir uyku çekemiyor musunuz? Hem gölgelik olarak kullanılabilen hem de dilediğiniz filmi, diziyi ya da programı izleyebileceğiniz projektörün perdesi olan otomatik panjur, konforlu ve rahat bir uyku çekmenizi sağlıyor. Dünyanın en pahalı yatakları kadar yüksek bir fiyat etiketine sahip olmayan bu modern eşya, eğlenceyi tam anlamıyla yatağınıza getiriyor. Ayrıca iNyx yatağının 5 noktasında bulunan ses sistemi rahatlatıcı müzikler dinlemeniz için bulunmaz bir imkan sağlamasının yanı sıra; altında bulunan kırmızı, mavi, beyaz ya da şampanya rengi LED ışıklar ise adeta bir gece lambası gibi karanlığı aydınlatıyor.

İçerisinden Çıkmak İstemeyeceğiniz iNyx Yatağın Fiyatı 

İçerisinden Çıkmak İstemeyeceğiniz iNyx Yatağın Fiyatı Yatakta yemek yeme keyfi için de ayarlanabilir bir masa ile karşımıza gelen bu teknolojik yatakta bir de şampanya tutacağı yer almaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra tepesindeki bölmede kusursuz bir gecenin gökyüzünü yansıtan ve binlerce yıldızı yatağınıza getiren bu teknolojik yatağın fiyatı sadece 9.999 dolardır. Kalitesi, sunmuş olduğu eşsiz olanaklar ve rahatlatıcı imkanları ile hayalini kurmuş olduğunuz yatak keyfini gerçeğe dönüştüren iNyx; oldukça uygun bir fiyata sahip.

Artık uykusuzlukla mücadele etmeye, salondaki rahatsız koltuklarda uyuyakalmaya ve karanlıkta kabus dolu uykulara son. iNyx, herkesin yaşamak istediği bir deneyimi hayata geçirmekle kalmayıp; uykuya dalmadan bir rüyayı yaşamanızı da sağlıyor. Böylesine teknolojik, modern ve rahat bir yatağa kim sahip olmak istemez ki?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu