Yatırım yapmaya başla!

Ukrayna’nın Yerel Gazetesine “Satılık Bekaret” Başlıklı Bir İlan Verildi!

Bekaretini satışa çıkartanlarla ilgili haberleri daha önce de gördük. Ancak bu kez, durum farklı. Çünkü…
Ukrayna’nın Yerel Gazetesine “Satılık Bekaret” Başlıklı Bir İlan Verildi!

Bekareti satışa çıkarmak, kesinlikle tartışmalı bir konu! Bazıları bunu şiddetle eleştirirken bazıları da bunun kişinin özgür iradesi olduğunu söyleyip, fikre saygı duyduğunu belirtiyor. Siz ne düşünüyorsunuz bilemem ama bekaretini satışa çıkartanların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor.

Kimileri paraya gerçekten ihtiyaç duyduğu için kimileri de hayallerini gerçeğe dönüştürebilmek için böyle bir girişimde bulunuyor. Bekaretini satarak eğitim masraflarını karşılayanlar da var, istediği ülkeye gidip orada yeni bir yaşama başlayanlar da! Peki, Yulia isimli Ukraynalı genç kız neden böyle bir şey yaptı dersiniz? Ya da ilk birlikteliği için ne kadar fiyat belirledi? İşte detaylar:

Yulia isimli genç kız, henüz 18 yaşında ve daha önce hiç kimseyle birlikte olmadığını hastane raporuyla kanıtlamış.

]Yulia isimli genç kız, henüz 18 yaşında!

Ukrayna’nın güneydoğusunda bulunan Melitopol’da yayınlanan yerel bir gazeteye “Satılık Bekaret” başlıklı ilanını veren Yulia, hem şartlarını hem de talep ettiği parayı açıkça belirtmiş.

50,000 grivna yani 1.500 pound talep ettiğini belirten genç kız, “Bekaretimi bugün ya da yarın bir şekilde kaybedeceğim.” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor.

1.500 pound talep ediyor.

“Yani bu şekilde olması alkollü bir partide olmasından daha iyidir.” 18 yaşındaki genç kız, şartlarını da akıllıca hazırlamış.

Buluşmanın Melitopol’de kendisinin belirleyeceği yerde olacağını söyleyen Yulia, talipleriyle de Skype aracılığıyla görüşecek.

Yulia, talipleriyle de Skype aracılığıyla görüşecek.

Onlarla görüntülü konuşacak olan genç kız, bu şekilde karşısındaki kişinin ciddi ve güvenilir olup olmadığı konusunda fikir edinecek.

Ayrıca teklifi yapan ilk ciddi adama evet diyeceğini belirten kız, görüşme yerine de yakın bir erkek arkadaşıyla gidecek.

Teklifi yapan ilk ciddi adama evet diyecek.

Erkek arkadaşı parayı alacak ve adamın yüzünü görecek. Yulia bir saat sonra arkadaşını aramazsa, polise haber verecek.

Böylelikle kötü niyetli kişilere karşı kendisini koruyabilecek. Şu ana kadar ciddi bir teklif gelmediğini belirten Yulia, bu paraya gerçekten önemli bir şey için ihtiyacı olduğunu söylerken nedenini açıklayamayacağını dile getiriyor. Ama bekaretini satışa çıkartacak kadar umutsuz bir durumda olduğunu ifade etmekten de geri kalmıyor…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum