Yatırım yapmaya başla!

Twitter Paylaşımlara Yönelik Yeni Alıntılama Özelliğini Yayınladı

Mikro blog sitesi daha önce duyurduğu alıntılama özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu.
Twitter Paylaşımlara Yönelik Yeni Alıntılama Özelliğini Yayınladı

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, kullanıcı deneyimini artıracak pek çok yeni özellik geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcıların hem güvenilğini hem de deneyimini yükseltecek araçlar geliştiren mikro blog sitesi insanlar arasında etkileşimi artıracak adımlar atıyor. Sosyal medya devi geçtiğimiz günlerde kullanıcıların kopyalayarak attığı paylaşımların etkileşimini sınırlayacağını duyurmuştu.

Bilindiği üzere özellikle popüler hesaplar tarafından yapılan paylaşımlar çok sayıda kullanıcı tarafından alıntılanıyor. Ancak bu alıntıların kaç kişi tarafından ve ne şekilde yapıldığını görmek bugüne kadar mümkün olmuyordu. Mikro blog sitesi daha önce alıntı deneyimini geliştirecek yeni bir özellik üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Şirketten yeni bir duyuru yapıldı ve test sürecindeki özellik mobil uygulamalar için yayınlandı.

Alıntı Sayısını Görmek Mümkün Olacak

Alıntı Sayısını Görmek Mümkün Olacak

Dev sosyal medya platformu resmi hesabından yeni özelliğinin duyurusunu yaptı. Yeni bir video paylaşan şirket, kullanıcıların yaptıkları paylaşımların kaç kişi tarafından alıntılandığını görebieceğini belirtti. Mevcut düzende yapılan paylaşımlara verilen yanıtlar tek bir sayfa üzerinden görüntülenebiliyor. Bu durum alıntılanan tweetler için de geçerli olacak. Şirket bu özelliği iOS, Android ve masaüstü kullanıcıları için yayınladı.

Halihazırda masaüstü uygulamasında ‘Retweet ve yorum’ bölümüne tıklandığında yapılan alıntıları ve sayısını görmek mümkün oluyor. Geliştirilen bu özelliğin kullanıcılara daha güvenilir bir ortam sunmak adına yapıldığı belirtiliyor.

Sosyal medya devinden yapılan açıklamada, “Bir Tweetle ilgili tweet’ler sohbete daha fazlasını ekler, böylece onları bulmayı daha da kolaylaştırdık. Yorum içeren retweet’ler artık Alıntı Tweetleri olarak adlandırılıyor ve Tweet ayrıntı görünümüne katıldılar. Bir Tweete dokunun, ardından hepsini tek bir yerde görmek için “Tweet Al” a dokunun.” ifadelerine yer verildi. Yapılan paylaşımdaki videoda özelliğin nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum